Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 16 hónapos fiú gyermeketek...

16 hónapos fiú gyermeketek mivel? Ill. mit játszatok vele? Meddig tudja magát elfoglalni egy ennyi idős gyermek?

Figyelt kérdés
igen mozgékony érdeklődő csöpség, gyurma, rajzolás nem nagyon érdekli építő kocka, szerszámkészlet kb.10 percig, ha újj játékot kap maximum 1 óra aztán megunja! nem tudok semmi újat kitalálni a számára!
2011. ápr. 8. 13:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én 16 hónapos kisfiam legjobban könyvet nézegetni szeret, ezzel 10-20 percet el van egyedül is (este be szoktam neki rakni a kiságyba is egyet miután elalszik, reggel azt elnézegeti egy ideig ébredés után). De szereti, ha együtt is nézzük. Nagy kedvencek a guríthatós autók, vagy még ami leköti, ha bábozok neki, vagy éneklek.
2011. ápr. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én fiam 18 hósan nagyon eleven. Leginkább a könyvnézegetés köti le, de szoktunk formabedobózni meg tornyot építeni is. És szereti ha énekelek, mondókázok neki.
2011. ápr. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az én fiam is 16 hónapos. Őt is egyre nehezebb bent lekötni. Eddig könyvet szerettt nézegetni, de egyre kevésbé érdekli:-(

Semmi sem köti lesokáig. Vagyis mostanság az a mániája, hogy mindent cipel, meg húz maga után. Alig bírja, de ez a lényeg! Akkorákat esik, de ilyenkor nem érdekli.

Ezen kívül a lendkerekes autókat szereti, meg az olyan dolgokat, amik nem kifejezetten játékok. Pl. a nurofenes gyógyszeradagolóval szeret játszani, ki-be dugdossa, meg hasonló dolgok.

2011. ápr. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
az enyém ennyi idősen sokat bébitaxizott bent. (akkor kapta). azon kívül sok minden nem kötötte le, de ez épp elég volt hogy gyorsan megfőzzek meg ami kell. amúgy sztem babája válogatja, ki mennyire mozgékyon , stb. aki kisebb korában is olyan jól ellevős volt, az később is innkább az lesz, aki meg igényelte a szórakztatást, azt rá kell szoktatni, hogy legalább arra a 20 percre hagyja lógva anyát amíg összedobja az ebédet. az enyém ez utóbbi fajta, de pont 16 hós korára megértette, mi az hogy mindjárt meg anya előbb elmosogat utána jön.
2011. ápr. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!