Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 16 hós gyermeketek mennyit...

16 hós gyermeketek mennyit alszik napközbe?

Figyelt kérdés
2011. okt. 17. 12:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Szió! Babám csak 15 és fél hós, de gondoltam azért válaszolok én is. Reggel korán kel max 7-kor, kb déltől kettőig - fél 3ig alszik, aztán este 9-kor megy aludni. Nálatok hogy van?
2011. okt. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kisfiam 16 hós. Gyakorlatilag ugyanúgy alszik, ahogy az első válaszoló írta, csak nálunk a déli alvás szinte soha nem több 2 óra hosszánál.
2011. okt. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

16 hónapos a kislányom, most aludt el :) Változó, hogy mennyit alszik, de 1,5-2,5 között szokott általában.

Reggel olyan 8 körül kel, aztán ilyen dél felé elálmososdik, (előtte mindig ebédel) ilyenkor alszik úgy kb. 3-ig. Ha 3-ig alszik akkor tudom, hogy este olyan fél9 körül lesz a vacsi,mert addigra már nyűgös, és szundi.

A tiéd mennyit alszik?

2011. okt. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az én babám este 9-6-ig alszik.Napközbe fél1-2 ig.Szerintetek az kevés?Anyám már kiborít hogy 2-szer kéne aludnia.Az igaz hogy délelőtt mindíg nyügösebb,de ha leteszem 11 órakor akkor estig biztos nem bírja ki.Már nem tudom mit csináljak.
2011. okt. 17. 13:16
 5/5 anonim ***** válasza:

8 hós kora óta 1* alszik a lányom, a fiam 15 hós koráig aludt kétszer.

Lányom 13 hós, reggel 7 körül ébred, fél 1-től alszik kb. 2,5 órát, majd este fél 9-kor megy aludni.

2011. okt. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!