Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vennél-e testvérkocsit, ha...

Vennél-e testvérkocsit, ha gyerekeid között 22 hónap lenne?

Figyelt kérdés
A nagy egyenlőre állandóan cipeltetné magát kb 5perc séta után, és szereti a babakocsit. 2 hónap múlva érkezik a kistestvér, és attól tartok hamar elfárad a nagyobb és ő is le akar majd ülni. És jön a tél, amikor a kismotor sem megoldás. 10 ezerért már láttam használtan eladót. Nem tudom van- e értelme venni, vagy célszerűbb a meglévő szuperre venni testvérfellépőt. Szerintetek?
2011. aug. 24. 13:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vennék. Mondjuk én direkt arra szoktattam, hogy tudjon sétálni. Hiába az autó, nem engedem, hogy hozzá szokjon.
2011. aug. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vettem, mert a nagy elsétált, vagy utóbb már a szülinapjára kapott bicajjal tekert. A kistesó januári baba, a nagyobb ápr-ban töltötte a 2-t. Ha te úgy gondolod szükség lenne rá, akkor inkább vegyél mint szenvedj. A testvérfellépő szerintem esetetekben nem jó, hacsak nem ülőset veszel.
2011. aug. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem vettünk, a nagy sétált vagy motorozott. (télen is, a járdák le voltak takarítva) Messzire meg nem mentem két gyerekkel gyalog sehova.
2011. aug. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szintén 22 hó, nem vettem testvérkocsit. Testvérfellépőnk volt, de utáltam, alig lehet tőle tolni a kocsit.

Bár az én nagyom szeret gyalogolni, és arra megy, amerre kérem.

Szerintem próbálj ki egy testvérfellépőt első körben.

2011. aug. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 20 hónap a különbség, testvérfellépőnk volt. De csak az 5 percre lévő játszótérig mentem velük. Ha messzebb kellett menni, apa is jött a sportbabakocsiban ült a nagy, mert nem tudott volna annyit gyalogolni. Ha apa nem tudott volna ennyit segíteni, tuti vettem volna, mert nem tudok velük elmenni messzebbre sehová egyedül. Még most sem, pedig már 2 éves múlt a fiam. Én a helyedben akkor vennék, ha nem lesz segítséged, és sokat fogsz velük messzebbre menni (10-15 perc sétányi távolságnál messzebbre) Na meg a fellépőre nem tudod rákötni a nagyot, ha meglát vmit, szalad...
2011. aug. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is 22 hónap lesz. Én vettem az e-bay-en 30 euróért. nekem ennyit megért, még kétszer ennyit is megért volna. A "nagy" mostanság nagyon lelkesen sétál/motorozik elfele, aztán visszafele felkéredzkedik. Na, én úgy gondoltam, nem kockáztatok. Nem fogom nyakamban a nagyobbal, hónom alatt a motorral tologatni a kicsit :) Tízezrekért nem vettem volna, de így örülök, hogy sikerült szerezni.
2011. aug. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is 22 hónap a különbség. Testvérfellépőt használtunk, mert bár nagyon szeretett motorozni a nagy, hazafelé mindig "elfáradt" (tudom hogy nem, mert kis távolságra mentünk, de talán a féltékenység miatt, vagy nem tudom, de folyton sírás volt hazafelé). Nekünk bevált, bár az biztos, hogy marha nehéz volt tolni és sarkon nem tudtam befordulni vele, csak ha leszállt a nagy, valamint eléggé tönkretette a babakocsit (hiába, nem 2 gyerek súlyára volt tervezve). Mindezek ellenére életmentő volt, ha messzebbre kellett mennem és nem volt segítségem.
2011. aug. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A fiaim között 20 hónap a korkülönbség, de én nem vettem sem testvérbabakocsit, sem fellépőt. Nekünk csak pénzkidobás lett volna. A nagyfiam szeretett sétálni, majd a kétéves szülinapjára futóbicajt kapott, azóta azzal jár(télen is).
2011. aug. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

14 honapra vettem es remek dontes volt, 22 honapra mar nem vennek.

A nagyobbik fiam 11 honaposan kezdett jarni es szepen ment, sokat is setaltunk vele onnantol kezdve, de nyilvan 14 honaposan meg nem volt annyira fix, hogy bevasarolni, stb-re elinduljak vele gyalogosan, a kistestveret tolva.

Viszont 22 honaposan mar boven igy setaltunk.

Nekunk egyebkent a testverfellepo nem jott be, azt nem szerette.

2011. aug. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nálunk 20 hónap van a lányok között. Mi nem vettünk. Ha elfáradt, leültünk egy padra pár percre pihenni. Amúgy a nagy bele sem ült volna. Mikor megszületett a kis tesója, utána presztízsből nem ült bele, mert ő nem kisbaba, ahogy a pelust is akkor hagyta el, mikor látta, hogy a kis tesóját pelusozzuk :-D

A kicsi most 1,5 éves, és már ő is inkább sétál vagy motorozik. A babakocsit már elcsomagoltuk.

2011. aug. 25. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!