Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 16 hónapos babának miket...

16 hónapos babának miket lehet adni inni? Kubut vagy valami dobozos üdítöt adhatok már neki vagy még korai?

Figyelt kérdés

16 hónapos babának miket lehet adni inni?

Kubut vagy valami dobozos üdítöt adhatok már neki vagy még korai?


2011. ápr. 8. 20:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Én kubut nem adnék, olyan édes, mint a fene.

vagy max. higítva.

Elsősorban vizet adnék, a fogak miatt.

De ha ragaszkodsz a levekhez, akkor 100%os almalevet, őszit, gyümi teákat, de mindent higítsál szerintem, ne szokja meg a nagyon édes ízt.

2011. ápr. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is úgy, mint az első válaszoló. Ha kap már narancsot, grépfruitot, akkor facsarj ki neki 1-1-et és öntsd fel vízzel. Én kb. 50-50%-ban szoktam, csak vigyázz vele, mert hamar romlik.

Illetve még sparféle boltokban lehet kapni naturlandos 100% gyümölcslevet, elég drága, 600 ft /750 ml de azt is higítva adom, és nem minden nap. Mármint egy dobozzal elfogy, akkor utána nem veszem a következőt, hanem valami más jön: víz, sima tea stb. Ugyanez: dm alnatura gyümölcslevek szintén higítva. Én is így iszom ezeket.


Ameddig nem muszáj, nem adok cukros löttyöket neki, főleg kubut nem. Az csak nyelvszínezésre való :o)

szintén 16 hónapos gyerkőc anyukája

2011. ápr. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az enyém néha kap ilyeneket (különösen a nagyiéknál) de inkább 100%-ost higítok neki. Viszont általában vizet iszik, azt is szereti.
2011. ápr. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!