Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Domestos fehérítőt használtok...

Domestos fehérítőt használtok a babaruhákhoz?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor csak a teljesen fehér ruhát lehet belerakni, vagy olyat is, amin van valami minta?
2009. márc. 1. 15:49
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Én nem merném használni, illetve utána hatszor kimosnám a ruhát. Inkább legyen egy kicsit foltos, minthogy bántsa a bőrét.
2009. márc. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Én a bébi ruhánál nem használnám, de mikor nagyobb (1 éves körül) már igen. Kevés mintánál én már használtam, de egy kicsit megfakítja a színeket. Sztem a legjobb folteltávolító fehér ruháknál és nem sárgít. Persze csak alkalmanként használon, nem állandóan. Ja és kint szárítom a levegőn ezeket a ruhákat!
2009. márc. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én használom. Hagyom benne ázni negyed órát, húsz percet, aztán kiöblítem kétszer, utána megy a mosógépbe, ahol szintén használom a dupla öblítés programot. Soha nem volt tőle semmi baja. A büfirongynak használt textilpelusokat meg Domestos fehérítős vízben áztatom, amíg összegyűlik úgy tíz db (2-3 nap), és akkor mosom ki. Nem mennek tönkre, és szép foltmentesek. Az első kicsimnek sem. Egy 3,5 éves és egy 3,5 hónapos kiscsajszi anyukája
2009. márc. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja, van olyan színes ruha (pl. előke, rongyzsepi, egy-két gönc), aminek a színét nem szedi ki, de általában kifakítja, így csak a fehéreknél használom, a színesnél Ariel folteltávolítót vetek be. Utolsó voltam.
2009. márc. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is használom a ruháinál is amit utána gépben mosok és duplán öblítek a büfis rongyokat pedig benne hagyom míg össze gyűlik egy pár darab és egyszerre mosom ki őket ahogy az előttem szóló is írta :)
2009. márc. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is használom, és nincs gond a babám bőrével. Beáztatom, mielött a mosógépbe teszem jól átöblitem többször langyos vizben a pelusokat, elökéket. A ruhák közül van olyan amelyiknek nem, de a legtöbbnek kiszedi a szinét. Próbáld meg a foltokat Vanisn mosószappannal bedörzsölni és zutty a gépbe. Hátha beválik. Azt lehet szines és fehér ruhákon is használni, mert klórmentes.
2009. márc. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!