Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha babakocsit, gyerekülést...

Ha babakocsit, gyerekülést adsz el, kimosod előtte? És ha te vettél mástól, neked kimosták?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 10. 09:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Még soha nem adtam el, de kimosnám. Vettem már használtan, nem mosták ki.
2011. ápr. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem.

Nem.

2011. ápr. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
mosva adom el. nekem nem mosták ki mindig. embere válogatja.
2011. ápr. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Babakocsit,hordozót használtan vettem és egyik sem volt kimosva.Ha én eladom tuti mosva,tisztán fogom megtenni.
2011. ápr. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha én eladok valamit (legyen az bármi), szépen lemosom, kitisztítom, stb., annál több pénzt kérhetek érte - szerintem.

De épp nemrég vettünk egy használt babakonyhát - na azt a retket, amit arról lemostam, ne tudjátok meg. Őszintén? Nekem meg is van az ilyen emberről a véleményem, aki csupa retkesen ad el valamit, pláne egy ilyen dolgot, amit majd egy baba fog használni... gusztustalan, és nem is értem, hogy van képe bárkinek így eladni valamit.

2011. ápr. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én most fogom eladni a babakocsinkat, szépen átmosom a vázát és a huzatot.
2011. ápr. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én vettem használtan babakocsit. Nem tudom, hogy kimosták-e, de mivel csak fél évig volt használva (újszülöttnek), nem is igazán koszolódhatott el.

Most vettem épp egy hordozót, nem tudom, az milyen lesz.


Én, ha eladom majd, biztos kimosom előtte (és ezt bele is írom a hirdetésbe) - szerintem emeli az értékét.


Amúgy én szoktam figyelni arra, hogy milyen környezetben van fotózva. Ha egy koszos sufniban, akkor tuti nem veszem meg, akármilyen jó árú. Lehet dohos, penészes... (Képen nem mindig látszik ilyesmi.)

2011. ápr. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Még nem adtam el babakocsit, de ki fogom tisztítani, ha sor kerül rá.

Most a héten FP akváriumos hintát adtam el, azt szépen áttakarítottuk, és a huzatát is kimostam!

Egyszer vettem babakocsit, annak ki volt mosva a huzata, szép tiszta volt a kereke, mindene!


Én alapvető dolognak tartanám, de ahogy a válaszokat olvastam, ez nem olyan természetes dolog, mint ahogy én azt hittem...

2011. ápr. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Én is kimosok minden ilyesmit,de ugy vettem észre mások nem igazán törik magukat vele.
2011. ápr. 10. 10:51
 10/11 anonim ***** válasza:
Mielőtt eladtam, kimostam. És mikor megvettük, szerintem ki volt mosva, de biztos, ami biztos, én még átmostam használat előtt.
2011. ápr. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!