Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel tisztítjátok a csőröspoh...

Mivel tisztítjátok a csőröspoharat?

Figyelt kérdés

Reggel, este elmosom a kisfiamét jó alaposan, viszont így is egyre nagyon fekete foltok vannak rajta belül. Penész lehet?

Egyébként Tommee tippee, van esetleg olyan, amit könnyebb tisztítani, mert ennek vannak nehezen hozzáférhető részei.


2011. ápr. 10. 12:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én ecetes vizzel szoktam,ugy csinálom,h 2/3ecet és 1/3 viz hozzá(hideg),ezt egy táálba öntöm,és beleteszem az üveget acsört,mindent,és annyi kell,h el is lepje teljesen az ecetes-viz,hagyom állni benne 10-15percet,utána elmosom,és ki is fözöm még utána,igy mindig szép az üvege!

Nekünk ilyen van egyébként:

[link]

2011. ápr. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Előbb utóbb mindegyiken megjelenik a penész,és 4 féle itatót is kipróbáltam.

A csőrt fültisztitóval és mosószerrel kipucolom majd kifőzőm.

De amugy időnként ki is cserélem a csőrt ujra,mindegyikhez lehet külön csőrt kapni.

2011. ápr. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos nagyon hamar betelepszik ezekbe a penész. Én is ecetes vízzel mosom el, az megöli a bacikat.
2011. ápr. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Már rájöttem, hogy rosszul választottam, mert ennek pont nem levehetős a csőre. De az ecetet kipróbálom, köszönöm a tippeket:)
2011. ápr. 10. 13:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Ecsettel:)
2011. ápr. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
az enyémnek is ,,hülye,,formája van,nem lehet üvegmosóval elmosni.én úgy szoktam,hogy tisztítószert teszek bele és vettem egy konyharuhát direkt és csakis erre a célra és azt belenyomkodom és tekergetem benne.tudom,hülyén hangzik,de jó megoldásnak bizonyult,mert nem volt ,,penészes,, sosem :)
2011. ápr. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!