Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van a babátoknak borostyánlánc...

Van a babátoknak borostyánlánca? Ha igen, honnan rendeltétek?

Figyelt kérdés
bevált a használata? mivel lett jobb utána?
2009. márc. 1. 17:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

én nem egész két hónaposan adtam rá,addig elég hasfájós volt,de nem biztos az sem,hogy CSAK ennek hatására lett jobb.A szurik után nem lázasodik be....

[link]

nekünk a nyers színű van,és nagyon édes a fiam benne

2009. márc. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A baba csoda web áruházában szerintem ott az ár is nagyon jó.Csak jót tudok róla mondani nálunk is nagyon bevált
2009. márc. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is vettem, mert jókat olvastam róla. A babám minden éjjel felkelt, hátha jó lesz rá. 1 hétig csinálta tovább, már gondoltam is, hogy egy is egy nagy marketing fogás, de nem jó semmire. Aztán már nem csinálja. Nem tudom, hogy a nyaklánc miatt-e? Kell neki 1 hét, hogy hasson?

Én az www.agrianna.hu-n rendeltem. Másnapra itt volt.

2009. márc. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
www.borostyanlanc.hu -n rendeltem és nagyon bevált a kislányomnak azota sokkal nyugodtabb és jobban alszik és a fogzás sem viseli meg annyira
2009. márc. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
babylanc.extra.hu-ról, nagyon kedves hölgytől. úgy tűnik, működik nem ébred gyakran a baba: ha éhes,álmában eszik; szerintem fogzik, e csak enyhén nyűgös, és igen bújós lett, ő sem lázasodott be az oltástól.
2009. márc. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi is a babylanc.extra.hu-ról rendeltük. Tényleg nagyon rendes a hölgy, és az áru és szép.
2009. márc. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!