Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rota vírus ellen beoltattátok...

Rota vírus ellen beoltattátok a babátokat? Mellékhatások? Mennyibe kerül? Vagy ingyenes már ez is?

Figyelt kérdés
2009. márc. 1. 17:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

szia!

2 szájon át adható oltásból áll. 18000 Ft/db :(

utánna egy hétig fájdogált a hasa. Nem volt vészes.

24 hetes koráig kell mindkettőt beadni 4 hetes különbséggel.

2009. márc. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia,én beoltattam a picit.Van 2 és van 3 db-ból álló oltás is,mi a 2 db-osat adattuk be,az 18000 Ft/db,mint ahogy előttem is írták.Sajnos ez nem ingyenes. Nálunk nem volt mellákhatás,6 hós korig kell beadatni 2 hós kor után,4 hét különbséggel.
2009. márc. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mi is beadattuk.

2*18ezer volt, plusz a dokinak alkalmanként egy ezrest kellett fizetni, mivel nem kötelező oltás volt.

Nálunk semmi mellékhatás nem jelentkezett!

2009. márc. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk most kapta meg az elsőt és semmi mellék hatás. 2*18000 Ftba kerül+ dokinak alkalmanként 1000ft.
2009. márc. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi beadattuk, a 2 db-osat. Az 1. után enyhén csökkent az étvágya, de másnap semmi baja nem volt. 2x17000 Ft körül volt. A dokinak nem fizettünk külön, mert a kötelezőkkel kapta: ilyenkor felénk (Szeged) nem kell fizetni. Meg ez szájon át adandó amúgy is.
2009. márc. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi most töltjük a 4.hónapot és úgy döntöttem hosszas gondolkodás,utánaérdeklődést követően,hogy én nem adatom be.Mind a dokináni,mind a védőnő azt mondta,hogy inkább csak olyan babáknak ajánlatos aki huzamosabb időt tölt társaságban(bölcsi)
2009. márc. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én csak a kötelezőeket adatom be neki, hogy azokkal dolgozzon a kis szervezete először és alakuljon ki a rendes védettség...
2009. márc. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!