Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen "használhatatlan"...

Milyen "használhatatlan" ajándékot kaptál amikor született a kisbabád?

Figyelt kérdés

Volt ilyenre példa?Hogy valami nagyon hasznavehetetlent kaptatok?Vagy esetleg valamiből rengeteget?

:)


2011. ápr. 11. 10:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ugyan csak utólag derült ki, hogy nem fogjuk használni, de a cumisüveg volt ilyen! Anyatejes volt a babám, hozzátápláláskor pedig pohárból kezdtem itatni!


Aztán nem egészen születésekor, de 3 hónaposan kapott anyósomtól 56-os napozót (mert olyan szép volt a színe...)!

2011. ápr. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ezen a napozós dologon most jót nevettem!!! :D :D
2011. ápr. 11. 10:15
 3/13 anonim ***** válasza:

A sok plüss kabala.. bár ezeket később kaptuk.

Igazán a születésük után általában inkább ppénzt és kisruhákat kaptunk..

Nálunk anyós hozott egy harisnyát, amikor 2 hónapos volt a lányom, mer megtetszett neki... 98-104-es méretűt :) Mondjuk, azóta belenőtt, mert most 2,5 éves.

2011. ápr. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nálunk is volt olyan, hogy újszülött méretű holmit kapott kb egy évesen...

Egyébként meg rengeteg olyan ruhát kaptunk, amit nem tudtunk használni, mert pl vettek 56-os vastag plüss rugit, pedig igazi meleg-napsütéses ősz volt mikor született. Kaptunk egy gyönyörű hímzett-csipkés pólyát, de egyáltalán nem pólyáztuk. Szintén felesleges volt a rengeteg rágóka, csörgő és plüssállat, úgy osztogattam szét később.

Ja, meg kapott egy gumi ugrálóállatot, ezt másfél éves koráig rakosgattam a kamrában :-)


A fiamnál megmondtuk, hogy konkrétan mekkora holmit vagy pelust tudnánk használni, mert ő nagyon nagy baba volt, és nem akartuk, hogy jószándékúan vegyenek neki kisruhát, ami aztán eleve kicsi, mert hiába pár hetes újszülött, 68-72-es hord és 3-as pelust...

2011. ápr. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Plüss vackok, babányi méretben...
2011. ápr. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Anyósomtól szatyorszám kötött kardigánt, mellényt (aminek a fele rózsaszín, pedig tudta, hogy fiú lesz). Nem adtam rá soha, mert amíg feküdt azért izzadt volna bele, most hogy rohan, azért.
2011. ápr. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
mikrós sterilizálót, 1X sem használtuk... más minden előkerült néha, max pár rucika ami már amúgy is gázos állapotú volt, v már pici.
2011. ápr. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
nyaron szuletett, kaptunk teli holmikat "amikbe majd beleno", telre ki is notte, vagy majd csak kov nyaron lennenek jok, szoval hasznalhatatlan. meg ott a sok kinaibol vett muanyag ruha, amit szegenyebb rokonoktol kaptunk, es sose adnam a kislanyomra. van mar sportcipoje, kiscsizmaja, bakancsa,bundaja, dzsekije amikkel sose fog jarni, mert vagy szar es nem adom ra, vagy kinovi mire eljon az evszak amikor hasznalni lehet. RENGETEG sapka+sal szettet kaptunk, szerintem iskolas koraig elleszunk veluk, ugyanigy pizsamakkal is. de kaptunk bilit is, ami akkora h az egesz gyerek belefer, meg most 6 honaposan is. talan meg en is hasznalhatnam. ja meg anyosom nivea felnotteknek valo arckremet vasarolt h azzal kenegessem be furdetes utan. ugyancsak o vasarolt be valami szar noname papirtorlokbol de ugy isten igazabol tole kapom a leg haszontalanabb dolgokat, meg a leg rondabbakat is, bar megertem valamilyen szinten hisz ahol o van el nincs igazan valasztek es lehetoseg csak a varosban, de mondtam h nem kell mindent megvenni amit arulnak, csak h legyen veve valami...
2011. ápr. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
most nezem hogy elirtam, a kislanyom 8 honapos, nem 6:D
2011. ápr. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Alig kaptunk valamit.Én örültem volna még a használhatatlannak is.Pénzzé teszem és az árából veszek valamit,ami jó nekünk.
2011. ápr. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!