Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen "használhatatlan"...

Milyen "használhatatlan" ajándékot kaptál amikor született a kisbabád?

Figyelt kérdés

Volt ilyenre példa?Hogy valami nagyon hasznavehetetlent kaptatok?Vagy esetleg valamiből rengeteget?

:)


2011. ápr. 11. 10:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Fiam született télen, kaptunk egy narancssárga virágos 56-os napozót és egy rózsaszín törölközőt...:)

Bunkóság ide vagy oda, tovább ajánékoztunk, inkább mint hogy kidobjam.

2011. ápr. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én egy tapasztalt anyukától (barátnőm) kaptam az október végi lányomra 56-os napozót, 2 darabot is. Ugyanettől a lánytól kaptunk 56-os farmert, amikor kb 1 hétig volt jó ez a méret, ráadásul a durva kemény farmeranyagból.

Kaptam egy halom pampers pelust, sajnos kipattogott tőle a babám feneke.

És mindig mindenki pampers törlőkendőt hoz ajándékba, aminek viszont én vagyok rosszul a szagától. De ez nem az ő hibájuk. Ezeket én tovább szoktam ajándékozni...

Anyósomtól kaptunk télen nyári ruhát, ami már akkor is kicsi volt.

Apám barátnőjétől kaptunk nyáron nyári ruhát, de olyan nagy méretet, hogy csak télen nőtt bele.

Pont egy hete kaptunk tőlünk épp most megfelelő méretű harisnyákat, nem tudom, minek, ki ad nyáron harisnyát a gyerekére??

2011. ápr. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Olyan jókat nevetek.. :D

Nálunk is anyós szokta hozni a leggázabb holmikat! Ő gyógypedagógus, és sérült gyerekeket tanít. Namost a Vöröskereszt időközönként visz a gyerekeknek ruhákat, játékokat. Gondolhatjátok milyen állapotban.. azok az igazi régi stílusú, ócska ruhák, játékok, amik kb. Nekem voltak 23 évvel ezelőtt. (25 vagyok) Kifakulva, foltosan, merthogy játszósnak jó lesz. Soha(!) nem adnám rá a gyerekre, még játszósnak sem! Ráadásul méretben sem jók, de legalább tudom mire fogni, hogy miért nem adom rá soha őket! :) Ja, az sem számít, hogy kislányunk van, simán kapunk full fiúsakat is..

Csak gyűlnek, gyűlnek, és elajándékozni sincs pofám, olyan gázak!

Most is kaptunk bábokat, de látni kéne azokat.. Pfúúú! :) 20 évesek biztos vannak..

2011. ápr. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!