Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak én érzékenyülök el...

Csak én érzékenyülök el mindenen mióta babám van?

Figyelt kérdés

Ha meglátok a tv-ben egy megható történetet, legyen az szomorú vagy vidám, tuti, h potyognak a könnyeim. Főleg, ha még gyerekek is szerepelnek benne. Az előbb az Amerika csillagaiban énekelt 3 testvér, és azt is megkönnyeztem.

Ilyenkor eszembe jut, h egyszer remélem én is büszke lehetek majd a gyerekeimre. Vagy ha rosszról szól a műsor, akkor hálát adok Istennek, h nálunk minden rendben.

Ti is változtatók ilyen téren mióta gyereketek van? Mert én előtte sose voltam ilyen.


2011. ápr. 11. 13:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, majdnem minden nap elérzékenyülök valamin. Nem muszáj, hogy gyerekről legyen szó a hírben, kicsit szomorúbb valami, már könnyezek, ha valami megható, könnyezek, ha valami túl jó, akkor örömömben. :) Én sem voltam ilyen előtte. :)
2011. ápr. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is mindenen sírok, még egy gagyi reklámon is képes vagyok.

Az egyetlen, amit elkapcsolok, mióta gyerekeim vannak, ha mások "nyomorát" kell néznem: pl amikor szívbeteg a gyerek vagy leukémiás.

Ezt nem veszi be a gyomrom :S

Nagyon sajnálom őket, de nem bírom nézni ezt a tévében.

Örülök, hogy az én gyerekem egészségesek.

2011. ápr. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
En ugyanigy vagyok mit ti en mar egy MERCI reklamtol is sirok miota megszuletett a babom
2011. ápr. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen,abszolút én úgy érzem,hogy jobb ember lettem

a gyerekeim születése óta!

Sokkal jobban megbecsülöm a férjem,törekszem,hogy akinek csak tudok segítsek!

És igen én is elsírom magam mindenen..

Pl.amikor Laci távozott a VV-ból:)))

2011. ápr. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ó,hát nem vagyok egyedül?! :)

Kisfiam 22 hónapos,napközben,mikor bent játszik a szobában,be szoktam tenni mindenféle gyerekzenét hallgatni.Én még Halász Jutkán is képes vagyok pityeregni. :)

Előtte én sem voltam ilyen.

2011. ápr. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!