Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen babakocsik vázára...

Milyen babakocsik vázára csatlakoztatható a BESAFE bébihordozó?

Figyelt kérdés
Azt írja a gyártó, hogy többfélére is lehet adapter segítségével, de konkrétan nem hogy melyik típusokra :( ( mi Quinny Buzz babakocsihoz szeretnénk) Milyen adapterrel lehet?
2011. ápr. 11. 14:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Bocsánat, hogy nem közvetlenül a kérdésre válaszolok, de annak idején (fél éve) mi is besafe hordozót szerettünk volna, mert rengeteg jót olvastunk róla. Aztán fórumokon olvastuk és saját szemmel is meggyőződtünk róla, hogy nagyon szűk és borzasztóan nehéz. Így mi végül letettünk róla, helyette Maxi Cosit vettünk, ami az autós törésteszteken a legjobban szerepelt és kilókkal könnyebb. Ha jól tudom, azt is sok babakocsira rá lehet csatlakoztatni! Szerintem érdemes megnézni!!!
2011. ápr. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szia!


Először mi is a mxi cosira gondoltunk, aztán bababoltban mondták, hogy a besafe a legnagyobb és dönthető fekvő pozícióra ezért filózunk, hogy melyik legyen...

2011. ápr. 13. 10:19
 3/7 anonim ***** válasza:

Próbáltam neked mindenhol nézni, keresni, de nem találtam.:(

Pedig a BeSafe oldalán írja, hogy "a kocsik listáját itt olvashatod". Rámentem, de nem jött be nekem normális oldal.

Elvileg ezen az oldalon lenne:

www.besafe-europe.com

Nézd meg, hátha Te ügyesebb vagy! :)

2011. ápr. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
De lehet, hogy egyszerűbb, ha felhívod őket telefonon!
2011. ápr. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, aranyos vagy, már én is próbálkoztam a honlapjukon, de sajnos nem sikerült :( Azt hiszem telefonálnom kell... Úgy látom itt nem sokan használják babakocsira:(
2011. ápr. 13. 13:41
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi újság? Sikerült valamit kideríteni?
2011. ápr. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszönöm érdeklődésed, csatlakoztatható quinny buzzhoz, úgyhogy valószínüleg azt veszünk!

2011. ápr. 27. 07:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!