Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csuklás ellen ajánlanátok...

Csuklás ellen ajánlanátok valamit?

Figyelt kérdés
Egy hetes a babám, és észre vettem, hogy nem szeret csuklani, ellentétben sok babával,őt láthatóan zavarja. Evés után mindig csuklik, és akkor is, ha kicsit bemérgeli magát. Mikor elkezd csuklani evés után, rögtön nyüszög érte. Kell neki pár perc, mire beletörődik a csuklásba.
2010. aug. 3. 15:45
 1/7 anonim ***** válasza:
52%

cicizés hatására elmúlt v. ha itatod egy kis vizet tegyél a cumisüvegbe igyon kicsit akkor elmúlik


citomlevet kérlek ne!!! -biztos irják majd ill. remélem hogy nem ..

2010. aug. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha szoptatod akkor tedd cicire, nálunk az vált be. Sokan citromlevet használnak, de azt nem szabad ilyen pici korban mert szétmarja a gyomrát. Amúgy nem igazán kellene mit csinálni,ez természetes dolog, még sokáig fog csuklani :o)
2010. aug. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%

A citromlé nem marja szét a baba gyomrát. Elég egy csepp és az le sem jut a gyomrába! Régen csak ezt ajánlották az orvosok,és egy baba sem lett gyomorbajos. Sőt,a legtöbb babab még szerette is.

De természetesen nem kötelező adni neki.

2010. aug. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szopi / itatás / cumi ...


Nekünk az jött be mindkettő gyereknél, hogy eltereltem a figyelmét. Odavittem őt, vagy őhozzá valami nagy, színes akármit, amire ránézett és ledöbbent. A zenélő játékokra is abbamaradt a csuklás, mert arra is rádöbbentek.

Valamint, a sírás...Ezt a védőnő mondta, hogy ha kicsit sírni hagyjuk, akkoris abbamarad a csuklás.

Valamint még azért is csuklik (csuklódhat?) egy baba, ha fázik!

2010. aug. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Bocsi, de saját tapasztalat a gyomormarós citrom csuklásra. Nekem annak idején elég sokat adtak, nem részletezem a "hatásait" amiken most átmegyek....

Kedves kérdező, itt egy cikk, igaz nem a gyomor kimarásáról, de a citrom ellen:

[link]

2010. aug. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2010. aug. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én hagyom picit sírni, mert akkor mély levegőt vesz, és attól elmúlik. Más taktika nem jött be, a citromot meg mellőzném.
2010. aug. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!