Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mióta megszületett a fiam, a...

Mióta megszületett a fiam, a párom hozzám sem ér! Nagyon kedves a kicsivel, segít ha kell, de egyáltalán nem közeledik. A baba négy hós. Mi lesz így velünk? Nagyon aggódom!

Figyelt kérdés
2009. márc. 2. 09:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne ha te közelednél:)))szexi fehérnemű...stb
2009. márc. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
És te próbálkoztál? Valószínűleg, most inkább a gyermeke anyját látja benned, szerintem neked kell ráébresztened, hogy amellett, hogy édesanya lettél, nő is maradtál.
2009. márc. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Korábban próbálkoztam,de egyértelműen elutasító volt:( belebújt a számítógépmonitorba. Nem is alszunk együtt,én a babával külön szobában alszom, még nem akarom egyedül hagyni,éjjel többször felkel és még egyszer eszik. El vagyok keseredve.
2009. márc. 2. 09:53
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg kellene beszélnetek,hogy miért nem akarja.Vagy hogy mi zavarja őt.Mert igy nem jó élni,meg ha idegeskedsz a tejed is elapad.
2009. márc. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Bent volt a szülésnél?Nem lehet hogy látott,tapasztalt valami olyat ami miatt nem akarja a szexet?Sok férfit ez zavarés már nem tudnak ugy nézni a párjukra ahogy elötte!BESZÉLJÉTEK MEG MERT IGY NEM LESSZ JO VÉGE!!
2009. márc. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
4 hónap már elég sok idő! Kezdeményezni én sem mindig szeretek, mert sokszor tettem, de a szülés óta mindig a férjem volt a kezdeményező. A baba 10 hetes, 3-szor voltunk eddig együtt, ez olyan átlagos szerintem, a sok nemalvás mellett. Kezdeményezz sétákat, közös programot, ne veszekedj vele, és talán ismét felébred a vágy benne is. Sok sikert!
2009. márc. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
sajnos nagyon farasztoak az elso honapok a babaval. tenyleg beszelnetek kellene a dologrol, mert nem jo ha magadban gyurod le! esetleg probalkozzatok kozos furdessel egy kad meleg vizben, nem kell rogton osszejojjon a dolog, csak legyen meghitt , kettesben eltoltott elmeny. biztos voltak kozos tevekenysegeitek a baba szuletese elott, idezd fel, hogyan lazitottatok egyutt es probaljatok idot szakitani a kettesben levesre. szerintem ez meghozza a gyumolcset, legalabbis nalunk bevalt. sok sikert
2009. márc. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy félt téged, nem? Esetleg attól fél, hogy fájdalmat okoz? Vagy attól, hogy más lesz mint előtte-ettől nem csak a nők tartanak szerintem.Beszéld meg vele, de ne ess kétségbe- ez még nem olyan sok idő szex nélkül. Neki is meg kel emésztenie a dolgokat. Beszélgessetek!
2009. márc. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

nekünk is volt ilyemn problémánk, most 6 hós a fiunk. én beszéltem vele többször is, de azt mondta nem tudja miért nem... mostanra minden hét csütre beiktatunk egy napot amikor csak 3an vagyunk és nem jöhet senki! ez talán beválik.. ő nem tud direktbe összebújni, h na most alszik most kell. bezzeg mikor ott a gyerek, sokszor kedvet kap/na:) ő még mindig szépnek lát, de én nem vagyok megelégedva magammal, ami baj, mert itt kezdődik, h fogadjam el, h most ez van...

próbáljatok ti is beiktatni olyan napokat amikor egymással tudtok foglalkozni..

hajrá, ne kesertedj el

2009. márc. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem lehet hogy megcsal?Statisztikák szerint a férfiak több mint fele ilyenkor félrelép.
2009. márc. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!