Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Örömmel értesítek mindenkit...

Örömmel értesítek mindenkit megszületett a kislányunk, már három hónapos. Néha esténként sír minden ok nélkül, nem hasfájos, csupa mosoly baba. Van valakinek ötlete?

Figyelt kérdés
2011. jan. 17. 09:38
 1/7 anonim ***** válasza:
45%

Gratulálok hozzá.


A baba nem ok nélkül sír. Szerintem estére már túl sok inger érte. Kapcsolj be neki fehér zajt, porszívót, hajszárítót, arra el fog hallgatni. :)

2011. jan. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elfárad biztosan, és ezért nyűgösebb, sírósabb. Kislányomnak ilyenkor az segített, ha félhomályt csináltam, csak halkan ment a TV, éppencsak a zúgását lehetett hallani, és magamhoz ölelve leheveredtem vele.
2011. jan. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem 10 hetes, és nálunk szinte minden este ilyen. Nekünk azért van, mert nappal nagyon keveset alszik, elfárad, álmos, nem tud elaludni. Ilyenkor csak kézben marad el, és ált. ott alszik el, de max. fél órára, ha lerakom. Ennek ellenére felvan 23-ig, akkor alszik el véglegesen. Ha valakinek van ötlete, mit lehet kezdeni vele, én is szívesen fogadnám :))
2011. jan. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, kipróbáljuk és majd beszámolok az eredményről. A harmadik válaszolónak, ha leteszed és felébred próbáld meg még egyszer elaltatni. Nekem is így sikerült, az alvási idő még most is változó. Én mindig kézben altatok sokkal nyugodtabb, és most már elalszik a hintában,babakocsiban ha éppen a konyhában vagyunk.
2011. jan. 17. 10:28
 5/7 anonim ***** válasza:

ha felébred, elaltatom újra, de sajna, akkor is csak fél óra

harmadik válaszoló voltam

2011. jan. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

harmadik válaszolónak :)


A fiamnak túl "hideg" volt a lepedő és a takarója, így bepólyáltam egy plédbe, jó "szorosan", és úgy aludt. A mai napig - most 16 hónapos - nem bírja magán a takarót, csak a plédet, és a hálózsákot. Egy próbát megér.

2011. jan. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

köszönöm, majd megpróbálom

a harmadik :-)

2011. jan. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!