Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A 9hónapos kislányom most...

A 9hónapos kislányom most először átaludta az éjszakát. Most már gyakran át fogja vagy csak egyszeri volt? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Eddig is már csak 1szer kelt éjszaka akkor szopizott egyet és aludt tovább, de most az éjszak eljött az amire régóta várok, nem kelt éjszaka, szépen aludt egyedül a kiságyában reggelig.
2011. ápr. 12. 08:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Hááát, reménykedjünk. Az én 5,5 hónaposom is nagyon ügyeset durmolt az éjjel, pedig hetek óta mindig nagyon zaklatott volt az éjszakánk. Volt, hogy 5*-6* keltem hozzá, mert felsírt. Ma éjjel csak 1* kelt és nyugodtan aludt. Bízom benne én is, hogy ez így marad, de vedd figyelembe, hogy ma 2 front is átvonul felettünk, ez is okozhatta a jó alvást. De drukkolok, hogy maradjon így Nálatok!!!
2011. ápr. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elszomorítani, de a 9 hónapos kisfiammal nekünk is volt olyan, hogy 2-3 éjszakát átaludt (pedig előtte akár 4-5 alkalommal is felkelt, enni, inni, stb), aztán megint felkelt éjszaka. Nálunk a tápszer váltás segített. Onnantól kezdve, hogy a 3-as számút kapja minden éjszakát végigalszik. Igaz este héttől reggel ötig, max. fél hatig.
2011. ápr. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekünk is voltak iylen csodaéjszakák ,de csak 1,5 éves kora körül kezdte átaludni.
2011. ápr. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ő is fél 7kor aludt el és fél 6ig aludt, de ő nem szokott többet aludni, csak 11órát
2011. ápr. 12. 08:28
 5/8 anonim ***** válasza:

Az én fiam időszakosan alussza végig az éjszakákat.

Kb 3-6 hónapos kora között nem kelt fel egyáltalán. Aztán mintha kicserélték volna, 3-4 alkalommal is felébredt rendszeresen. Ez tartott pár hétig, majd megint átaludta az éjjeleket kb 9-11 hónapos kora között. Aztán jött az eddigi legrosszabb időszak. 1 éves kora előtt kb 1 hónappal kezdődött, hogy 1-1,5 óránként felébredt. Sírt, alig tudtam megvígasztalni, ha sikerült is, azonnal felébredt ahogy leraktam... Ez egy hónapig tartott, azóta most megint jól alszik. Most 14 hónapos. Már számítok az újabb váltásra, hogy jöjjenek az éjszakázások.

Szóval 1 éjszaka alapján igen elhamarkodott kijelentés lenne, hogy innentől kezdve át fogja aludni az éjszakákat!

Ha mégis, akkor nagy mázlisták vagytok, és örüljetek neki! :)

2011. ápr. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Atyaég,teljesen ledöbbentem most!az én lányom 3 hónapos kora óta átalussza az éjszakát és anyatejes.azt gondoltam ,hogy kicsit korai,mert 4 hós kortől kb.normális hogy végig alussza az éjszakát,de 1,5 év,9 hónap??? hogy bírjátok?minden elismerésem!
2011. ápr. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
elöző vagyok,és este 7-8 órától egészen reggel 9ig!:)most már mondjuk kicsit korábban kel,7-fél 8:) 7hónapos a cuna
2011. ápr. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nálunk minden rendben volt kb 8-9 hós koráig, aztán jött a fekete leves, mert a fogzás és mozgásfejlődés miatt szépen kelegetett. volt néhány borzalmas éjszaka, volt, hogy éppen megébredt, aztán gyorsan visszaaludt, most jelenleg az van, hogy ha éppen újabb fogak törnek át, akkor felkel éjjel, akár többször is, alig lehet visszaaltatni, egyébként alszik kb fél 9-től reggel kb. 7-ig. most 15 hós.

szóval elképzelhető, hogy nálatok most van a nagy áttörés, és ezután szépen átalussza az éjszakákat, a fogakat észre sem veszitek, meg a mozgásfejlődés - gondolok itt a felállás, felülés, járás - nem zavar be. reménykedjetek benne. mi még megvárjuk a teljes fogsort

:-)))


egyébként ha sok-sok éjszakázás után van néhány nap nyugi, akkor azért lehet ezt bírni, szerencsére a lányunknál vannak nyugis éjszakák, remélem, ha kijön az összes foga, akkor már megszűnik a rendszeres éjszakázás, csak eseti marad.

2011. ápr. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!