Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom 9 hónapos, éjszakánk...

Kislányom 9 hónapos, éjszakánként sokszor óránként ébred és csak a szopi nyugtatja meg. Mit javasoltok, hogyan szoktassam le az éjszakai szopiról? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 12. 17:08
 1/5 anonim ***** válasza:
nálunk uyganez volt 6hósig, aztán már csak 3X kelt, éjfélkor tápszert kapott és csak 2X éjfél, és 4 óra. a négyórairól ugy szoktattam le, h kapott vizet (az nem kellett neki), és 3 éjjelbe telt, igaz kemény volt ,de éjféltől reggel 7-8ig alszunk, most 10hós.
2011. ápr. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ekkora gyereknek már nem kell éjszaka ennie. Nálunk is ez volt, de elegem lett és éjjel csak vízzel kínáltam, ha felébredt. Az persze nem kellett neki, így pár zűrös éjszaka után inkább aludt reggelig.
2011. ápr. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez csak átmeneti, valami zavarhatja. Nekem 8 hós, és pont most volt ilyen a múlt héten, 2 napig, azóta megint minden rendben, és csak egyszer kel zopizni. Fogalmam sincs, mitől lehetett, de elmúlt, remélem, nálatok is így lesz. Én ilyenkor hiába simizem, hiába veszem fel, kizárólag a cici jó neki.
2011. ápr. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szia! tudom h már rég írtad ki a kérdést, de pont ezért írok. most én járok ebben a cipőben és az érdekelne h nálad hogyan oldódott meg.
2012. máj. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Mi az, hogy ekkora gyereknek már nem kell éjhel ennie, meg vizzel traktálni, hogy ne ébredjen??? Beszélj egy szoptatási tanácsadóval, meg olvasgasd az LLL honlapját (La Leche Liga), nehogy ekkora marhaságokra hallgas...
2019. febr. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!