Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem alszik többet fél...

Miért nem alszik többet fél óránál egyhuzamban? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Kisfiam 6 hónapos, kb 1 hónapja csinálja, hogy fél óra után felébred.De még álmos, hiszen alig nyitja ki a szemét, de már emeli a fejét, vörös a kis szeme, de nem alszik vissza, csak ha kiveszem és visszaaltatom...de van hogy utána már nem tudom letenni, szóval az ölembe alszik.

Tuti kevés lenne neki ez az alvás, már próbálta, hogy nem teszem vissza, de akkor nagyon nyűgös, és ha ébredés után nem sokkal megetetem, akkor meg még nem éhes, mert kb 2,5 óra telt el az előző etetéstől számítva....mit csináljak?Nagyon édes, és nagyon szeretem mikor rajtam alszik,de nem haladok itthon semmivel...


2011. ápr. 12. 09:33
 1/3 anonim ***** válasza:
az én kislányom 1hete csinálja ezt.bár ő még csak 3,5hós.én hordozóba cipelem magam után a lakásban. beszélek neki meg bohóckodok,igaz így lassabban haladok,de míg megcsinálom a dolgom addig el van.van mikor megunja és elalszik magától.
2011. ápr. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én babám 8 hós, és 6 hónaposan kezdte, hogy napközben fél óránál többet nem alszik. Nem tudok vele mit csinálni, én is aggódom, hogy kevés, de már 2. hónapja így alszik. Korábban egyhuzamban akár 3 órát is aludt. Most délelőtt 2xfél óra, meg délután is. A doki szerint annyira érdekli már a külvilág (mondjuk tényleg egész nap csak mászna), hogy valszeg elég neki ennyi alvás. Remélem, segítettem, ha mással nem is, hogy tudod, nem vagy egyedül. Ja, és nekem éjszaka is csak 9 órákat szokott aludni. :(
2011. ápr. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hála Istennek az éjszakákkal nincs gond, már nem szopizik éjjel.

És igen, annyival segítettél, hogy tudom nem vagyok egyedül:)

kicsit fárasztó tud lenni, mert nekem is aludt 2 órát legalább egyhuzamban régebben, most akkor ez van....csak így nehezebb megoldani a házimunkát.

2011. ápr. 13. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!