Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak az én fiam keni szét...

Csak az én fiam keni szét mindenhol, magán, -majszolja a babakocsiba sétánál pl a bulátát?

Figyelt kérdés
8hónapos.Valamit vinni kell az útra,mert előtte még egy fagyit se lehet enni,mert olyan hisztit levág hogy nem adok neki belőle...meg 3órákra szoktunk elmenni sétálni.Adok neki bulátát,de az egész keze-ruhája,mindene tiszta mócsing,persze a szájába alig kerül....kell neki,mert ha én adom,megeszi,de ha a kezébe adom,szórakozik kicsit vele...milyen "rágcsálnivaló"van még a bulátán kivül amit adhatnék neki sétakor,ami nem annyira maszatolós.(tudom,mindent szét tudnak kenni....de hátha van olyan amit kevésbé).Piskótát adtam neki itthon,de abból nagyon nagyon harap,és sokat,és nem nyeli le,aztán öklendezik....úgyhogy azt nem adok neki.Valami ropi,keksz....stb,ami ilyen omlós,könnyen szétolvad a szájába?Meg kérdeznék még valamit,hogy ilyenkor mivel tudnám megtörölni kezét-száját?Mert sima száraz zsepivel ugye nem jön le.Popsitörlővel gáz?Vagy lehet egyáltalán?Van valami nedves törlő ami erre van?
2011. ápr. 12. 11:20
 1/7 Vilcsianyuja ***** válasza:
A bulátával az a gond, hogy nagyon sokáig kell "áztatni", mire megpuhul, közben meg elfelejti a baba, hogy meg kellene enni :) Az én lányom is mindenhová szétkeni. A puffasztott kukorica talán egy fokkal jobb, mert puhább, gyorsabban olvad, könnyebb enni. Lehet kapni teljesen natúr, só- és ízfokozómenteset is.
2011. ápr. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
az a kuki ugye?Hol lehet venni?És mi pontosan a neve ha megirnád.Köszi!
2011. ápr. 12. 11:43
 3/7 Vilcsianyuja ***** válasza:
én a Metro-ban veszem, Duci Puff márkanév, a zöld csomagolású a natúr.
2011. ápr. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Vilcsianyuja ***** válasza:
ja, és nézd meg, hogy a popsitörlő, amit használsz, csak a fenekére jó-e, vagy a kezére is, a csomagoláson kis piktogrammal jelzik, ha kézre-szájra is lehet használni. ha te nem ilyet használsz, akkor szerezz be ilyen egész testes nedves törlőkendőt is a sétákhoz (pl. Neogranormon, de úgy emlékszem, a Pampers törlőkendők is ilyenek).
2011. ápr. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm.pamperst és huggiest használunk,megnézem majd.Ez az egész teste törlőkendő,ez kifejezetten gyerekeknek van,vagy sima"felnőtt" törlőkendő?
2011. ápr. 12. 13:10
 6/7 Vilcsianyuja ***** válasza:
Ezek baba-törlőkendők. De biztos vannak általánosak is, amik nem kifejezetten a gyerekeket célozzák meg, de én ezeket a bizonyos piktogrammokat babatermékeken láttam.
2011. ápr. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi,megnéztem,lehet ezt a popsitörlőt is máshol is használni,kéz-arc...stb.Úgyhogy jó lesz ez:)
2011. ápr. 13. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!