Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos babát raktatok...

Hány hónapos babát raktatok először sport babakocsiba ültetve?

Figyelt kérdés

2012. jan. 12. 17:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Kb 6 hónapos volt.

De ő akkor már régen tudott ülni egyedül, csak akkorra lett nyár és akkor vettük a sportkocsit.

2012. jan. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kb. 6 hónapos volt, amikor elkezdtem fel-felemelni a kocsi háttámláját. Félig megemelve volt sokáig. Rendesen ültetve idétlenül csuklott össze, csak amikor már tudott ülni, akkor tudtunk rendesen sportkocsizni :)
2012. jan. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

6 hónapos kora körül tettem bele sportrészbe őt, de ekkor még nem tudott ülni, viszont mózesban meg már 4 hónapos kora óta üvöltött. Volt egy időszak, hogy emiatt nem is babakocsiztam vele.

6 hónaposan a sportrészt ledöntve használtuk, így félig-meddig feküdt, félig-meddig ült.

2012. jan. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
6 hónaposan
2012. jan. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Disi ***** válasza:
Az én babám is 6 hós, eddig is volt hogy néha beleraktam, de majdnem vízszintesig dönthető. Most egy picit megemelem neki, de még nem tud ülni, így nem teljesen. Tegnap viszont kitalálta, hogy könyökkel meg tud támaszkodni és úgy feljebb tudja tolni magát. Nem tudom mit csináljak vele.
2012. jan. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!