Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lett náthás 2 hetes...

Mitől lett náthás 2 hetes kisbabám?

Figyelt kérdés
még csak kint sem voltunk vele:(
2011. ápr. 12. 14:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nathas? Nekunk kifejezetten mondta a gyerekorvos, hogyha kis szaraz fikak vannak az orraban, es tusszog toluk, az nem megfazas, hanem az orra kiszarad a levegotol es attol van. Nem lehet,hogy errol van szo?
2011. ápr. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
szörcsög,eddig nem csinálta de ma igen és zavaró neki.:(
2011. ápr. 12. 14:50
 3/7 anonim ***** válasza:
Próbáltad már neki szívni? Jön valami? Egyébként véleményem szerint nincs megfázva a picur. Azért szörcsög, mert a tej/tápszer hátracsurog neki a garathoz és az ad ki ilyen hangot. Nekem is szörcsögött a babám ennyi idősen és ezt a dokinénink mondta. Így is volt, mert mikor szívtam volna semmi sem jött. Egy idő után el is múlt neki, mikor már ügyesebben evett.
2011. ápr. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az én fiam 2 hónapos, születése óta szörcsög-hörtyög-fortyog és semmi baja :) NÉha tüsszög is.

Először én is megijedtem, hogy megfázott, aztán felvilágosítottak, hogy ő sokkal érzékenyebben reagál a levegőben levő porra, azért tüsszög, a szörtyögés pedig egyéni sajátosság :) Unokatesómék kisfia is ezt csinálta, sógornőm pedig épp tegnap mondta,hogy az ő nagyobbik fiát a harmadik szobában is hallani lehetett, olyan hangokat adott ki.Szóval nyugodj meg, biztos semmi baja.Azért persze megpróbálhatod leszívni a nóziját, az nem árt.

2011. ápr. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

kiszivtam neki és jött váladék.utánna nem is szörcsögött.remélem nem lesz vele semmi komolyabb.

köszönöm szépen a válaszaitokat.

2011. ápr. 12. 18:50
 6/7 anonim ***** válasza:
Második vagyok! És milyen színű volt? Már bocs a kérdésért :) Használhatsz Sterimar orrsprayt. 1-1 fújás és utána szívd ki neki. De ha nem zöldes vagy sárgás, hanem csak áttetsző, akkor semmi gond nincs.
2011. ápr. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
áttetsző volt.
2011. ápr. 12. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!