Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen babaápolási termékeket...

Milyen babaápolási termékeket használsz/használtál?

Figyelt kérdés

Milyen pelust, törlőkendőt, tisztasági cuccokat stb. próbáltál ki már, és mi a véleményed róluk?

Végül melyik mellett döntöttél és miért?

Melyiket ajánlod?


2011. ápr. 12. 15:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Én a fiamnál a gabit bejött szerettem nagyon.Hintőpor,fürdető,olaj.A kislányomnál a naturlandos termékeket használom és megvagyok vele elégedve.Azért használom mert ingyen van a barátnőm ott dolgozik és kapom.Nagyon jók a baba cuccaik.De ha nem lenne a naturlandos akkor is a gabit használnám az vált be!!!!A johnson, shlecker nem tudom jól írtam e nem jött be!A neogranormont dicsérik még de azt nem próbáltam.
2011. ápr. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ja és pampers popsitörlőt használok és a pelus libero.
2011. ápr. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Pelenka: Újszülöttnek Liberót vettem, nagyon bevált a 2-es méret. A 3-ast alig vártam hogy elfogyjon. Utáltam. Akkor átálltam a Tescos zöld pelusra. Most 4-es méretű Liberót veszem ez megint jó :)

Törlőkendő: Először Johnson's vettem, jó volt. De most a Niveát veszem. Ezt szeretem.

Sampon: Babé koszmó elleni sampon. Nagyon jó. Szeretjük.

Fürdető: 3 hós koráig a gyógyszertárit használtuk. Utána vettem Johnson's fürdetőt, de nem bírja a babám bőre. Egyébként sok kisbaba bőre nem bírja. A Gabi édes álom fürdető nagyon jó, nem szárít.

2011. ápr. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Pampers pelenka, neogranormon törlőkendő, neogranormon popsikrém, eucerin urea fürdőolaj! Ezek váltak be!
2011. ápr. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Ja és Gabi sampon! Utolsó voltam...
2011. ápr. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Pampers pelenka, bár újszülöttként a Huggies is jó volt. Hármas mérettől viszont csak az active baby jó a pampersből, mert annak rugalmas kétoldalt a tépőzárja. Nivea soft&cream nedves törlőkendőt használok, ennek imádom az illatát, pont elég nedves, és finom az anyaga (Gabi törlőkendő nyúlott, mint a rétestészta, a pampers meg tocsog a nedvességtől). Gabi édes álom fürdetőt használunk, ennek olyan nagyon fincsi kis pasis illata van. :) Popsikrémnek pedig a sudokrem vált be a legjobban.
2011. ápr. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Fürdető, popsikenőcs, lanolinos krém, sampon, hintőpor-ez mind Gabi.

Popsitörlő tescós(jobb mint a pemperst.)

Libero pelus.most 3as, nagyon jó:)

2011. ápr. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Sok mindent kipróbáltunk. Nekünk a Nivea cuccok jöttek be leginkább. Popsitörlőből is azt szeretem leginkább, csak nagyon drága, így mindig veszünk valami 6-8 db-os csomagot, pl. a Pampers Fresh vagy a kék Mülleres popsitörlőt; ezek is jók. Fürdetőben szintén a Niveára szavazok, abból is a hársfavirágos fürdető, és mellé a sensitive babatestápoló tej (fehér dobozos hársfavirággal). Samponból most a Babé koszmó elleni samponját használjuk, mert sajnos a kislányom hajlamos rá, és ez viszonylag jól karbantartja a buksiját. Amikor picike volt, fél éves körüli, akkor nagyon száraz volt a bőre, a gyógyszertárban kapható La Roche Posay márkájó Lipikar testápolót használtuk - nagyon jó volt! Az arcára télen, vagy ha a nyál kicsípi a Weledás arcápolót szoktam kenni (direkt babáknak van). Pelenkából pedig a Libero és a Huggies vált be nekünk. Én ezeket mind ajánlom.

Ami nem jött be: Pampers pelus, Tescos pelus, Gabi cuccok (fürdető, babaolaj - de a popsitörlőjük és a babahintőporuk jó), Dm-es popsitörlő, Neogranormon (lehet nem jól írtam) popsitörlő.

Most ennyi jut eszembe.

Viszont minden baba más és más, ezért érdemes többfélét kipróbálni.

2011. ápr. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
15-17-es vagyok. Azt elfelejtettem, hogy popsikrémnek a Sudocremet használjuk az első perctől kezdve, és tökéletes választás volt. A pelenkákra visszatérve, nálunk a Pampers túl szűk volt a babám combjára, és a popsiját is irritálta. A Huggies nagy fodorjai és hátsó gumírozása segíti benntartani a kakit, pisit. A liberonál pedig a "szabása" jó, pont passzol a picúrra.
2011. ápr. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Pelenka: Libero 4-es. Popsitörlő: Pampers vagy zöld Huggies. Popsikrém: Sudocrem. Sampon: Johnson kamillás sampon. Fürdető: Johnson nyugtató fürdető. Babaolaj is Johnson.
2011. ápr. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!