Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csinálhatnék? Hogy oldjam...

Mit csinálhatnék? Hogy oldjam meg? Mivel takarjam?

Figyelt kérdés
fiam születésétől kezdve hálózsákban alszik ,de amiket kaptunk lassan az összeset kinövi :( és éjjel a takaróból kimászik... nyáron ez lesz nagy gond, mert éjjel is 40fok van ,de még ilyenkor igen. mivel takarjam? akik nem használnak hálózsákot hogy oldják meg ezt a kitakarózó gondot?
2011. ápr. 13. 11:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Vagy beöltözteted (body+rugi+esetleg melegítő ruha), vagy veszel egy nagyobb hálózsákot, mert ősszel úgyis kelleni fog megint.
2011. ápr. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nagyobb hálózsák a megoldás szerintem.
2011. ápr. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

lehet buta kérés, de mekkora legnagyobb hálózsák méret?

mert most nyárig kihúzzuk ezekkel, de ősszel már majdnem másfél éves lesz...

2011. ápr. 13. 11:49
 4/6 anonim ***** válasza:
Másfél éves a kisfiam, most vettem neki 104-es, ez ősszel még tuti jó lesz. Most 86-os ruhákat hord.
2011. ápr. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
óó! jó! akkor vannak egész nagy méretben is :) köszi :))))
2011. ápr. 13. 12:07
 6/6 anonim ***** válasza:
A miénk is 104-es, és volt még ennél nagyobb méretben is. De ne aggódj, mert egy idő után nem fogja szeretni. Nekünk most van az az időszak, mikor már nincs a rács az ágyán, imádja, hogy mászkálhat, viszont ebben a hálózsák zavarja - na meg veszélyes is - így mi egy hete álltunk át a paplanra. Egyszer lerúgta magáról, de fázott, fel is kelt rá, na azóta nem rúgta le magáról, sőt lefekvésnél ő maga húzza magára. Viszont én is egy réteggel többet adok rá, mondjuk plusz egy pólót, harisnyát a pizsi alá, plusz egy zokni rá, stb.
2011. ápr. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!