Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan csinálhatnék nagyobb...

Hogyan csinálhatnék nagyobb lyukat a cumira, min amit tűvel lehet? SOS!

Figyelt kérdés
Most 6 hós kislányomnál átváltottunk a korának megfelelő milumiles tápszerre.De azt vettem észre ez jóval sűrűbb, és nem nagyon jön neki hiába szívja.Már kis ollót hevítettem fel neki és azzal szurkáltam a cumiját, de így is 20 percig evett, amit ő is meg én is(különösen majd hajnalban) nehezen viselnénk mindig.Ötletek?
2011. jún. 8. 15:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nem szurkáltam ollóval, hanem egyszerűen lyukat vágtam a cumin. De mondjuk a lányom így is lassan evett.
2011. jún. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Avent cumisüvegeket használunk, és ilyen esetben én mindig váltottam eggyel nagyobbra. Próbáltam én is a tűs módszerrel, de az eredmény az lett, hogy kiszakadt a cumi - nem tudom, milyen módszerrel csinálják rá a lyukat, de a felhevített tű nem vált be.

Válts szerintem nagyobb cumira.

2011. jún. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is kisollóval vágtam lyukat, de nem a Milumiles táphoz, hanem a Mildibéhez. A Milumil 2-est ugyanúgy tudja enni lányom a 3 lyukúból mint az 1-est. Te hány lyukú cumiból eteted? Én 5-6 hósan váltottam a 3-asra, most 8 hós, de még abból eszik.
2011. jún. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A nagyobb cumit nem szívta...még nagy neki ezekszerint...De a lyukvágást megpróbálom....köszönöm!!
2011. jún. 8. 15:21
 5/5 A kérdező kommentje:
Azt hiszem 3 lyukú...De abból az egyest szépen ette.Lehet a tápszert csináltam rosszul?Próbáltam hideg meg langyos vízében összerázni, és utána melegíteni, de így is tök sűrű lett, meg kicsit szinte "habos"...
2011. jún. 8. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!