Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Babé koszmó elleni samponnal...

A Babé koszmó elleni samponnal nagyon megvagyok elégedve. A Babé popsikrém is van ilyen jó?

Figyelt kérdés
Születésétől ezt a sampont használjuk, nem is volt koszmós soha a haja (9 hós). Most a Pingvin patikába akciós, a popsikrémmel együtt van becsomagolva. Érdemes megvenni?
2009. márc. 2. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is ezt a sampont használom és teljesen bevált!vigyázz az új krémek bevezetésével,ha eddig jó volt a popikrémed és nem ütötte ki a bőrét én nem mernék váltani!
2009. márc. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát pont ez az. Eddig a sudocremet használtam, ami 8 hónapon keresztül bevált, de már nem vagyok vele megelégedve! Ezért keresek jobb krémet.
2009. márc. 2. 21:26
 3/5 anonim válasza:
bátran kipróbákhatod a BAbé popsikrémet, nincs benne sem színezék, sem illatanyag, az én gyermekem bőrét is ez tette helyre a Sudocrem után!! 4. hónapja használom, csak pozitívumról tudok beszámolni!
2009. márc. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
van az eventuspharma-nak weboldala, most a két terméket együtt adják egy áráért. Felhívtam őket, 100db-ra megy a promó.
2009. márc. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi!
2009. márc. 23. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!