Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miket csinál 10-11 hónapos...

Miket csinál 10-11 hónapos babátok? Szellemi, és mozgásfejlődés

Figyelt kérdés
2011. ápr. 14. 08:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem 11 hónapos a kislányom.A mozgásfejődésben az önálló álláson,és járáson kivül mindent csinál.Ül,mászik,feláll és a bútorok mentén lépeget.Integet,csinálja hogy hej-te!és simogat,most kezdte el,hogy visszateszi pl a kincses bödönbe a formát,de csak a tetején,a babáját tologatja a triciklijén,beleteszi,és megkapaszkodik a triciklibe és úgy sétálnak.Hirtelen ennyi jut eszembe.
2011. ápr. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
fiam feláll bútoroknál, sétál mellettük kapaszkodva, v ha fogjuk kezét, gyönyörűen ül. kis labdát gurítja maga előtt, megy utána, megfogja, és dobja is. mondani apa, meg sok zagyva szöveget, be nem álla szája, még magában is motyog. jól elvan egyedül is, telefont odatartja a szánkhoz h beszéljünk, és magának is. műanyag kis kanalat ügyesen fogja (marokra) és próbálgatja berakni a szájába, már néha tökéletesen sikerül :) 10 hós, és nagyjából ennyi jutott eszembe :) ja! és hallgat rá általában ha mondom, h ne, gyere vissza, gyere ide...
2011. ápr. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam, nekem most lesz majd 11 hónapos fiú, kapaszkodás nélkül csak 4-5 lépést tesz, nagyon sokat mászik, ezeket tudja mondani (apa, te, nem , de, mama, baba) ha mondom neki akkor tapsol, de ezt már régóta csinálja, nagyon sokat utánoz, de nem tud integetni, és nem mutat rá dolgokra, de tudja hol van a TV, kép, szekrény, hűtő, mikró, gáz, lámpa, hinta, foci, gyürke rongy, ez egy alvós rogy, csak ezzel alszik el, és tudja hol szállnak a varjak, ha ezeket megkérdezem egyből ránéz, vagy arra néz.Csak azért kérdeztem, mert meglepődve kérdezték megy, hogy még nem tudja megmutatni hol van az orra. Lehet hogy én tanítom rosszul, de nem mutat rá semmire.
2011. ápr. 14. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!