Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Esernyőre csukható babakocsi...

Esernyőre csukható babakocsi vásárlásánál mire figyeljek?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jó sportkocsink (lapra csukható), de elég nehéz. Ezért szeretnék venni egy esernyőre csukható babakocsit, amivel könnyebb pl. buszozni. Ezért arra vagyok kiváncsi, hogy az ilyen babakocsiknál mennyire fontos a karfa és a napellenző (vagy mi az, ami a baba feje felett van). Vagy olyan is jó, amin semmi ilyen extra nincs? Vélemények, tapasztalatok?
2011. ápr. 14. 08:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Gondolom az ár sem mindegy. Egy napellenző mindenképpen fontos, ha elalszik benne a baba, akkor árnyékos legyen neki. Szerintem fontos a gördülékenysége, a kerekek mérete is, hogy könnyebben tudj lavírozni vele.


Véleményem szerint a funkciója az, hogy ha elfáradt a gyerek, beleül, illetve gyorsabban tudtok haladni a napi ügyintézésben. Mérlegeld az árat, hogy mennyit fogod használni!

2011. ápr. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az is fontos milyen idősnek lesz.Ha nagyobbnak akinek tényleg csak arra kell,h kicsit megpihenjen jó a karfa,tető nélküli kis tili-toli is.De ha kisebb,aki esetleg elalszik még akkor azért kell a tető,meg a kisebbnek biztonságosabb a karfás szerintem.
2011. ápr. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
14 hónapos babámnak venném és valami olcsóbb kategóriásat. Szerintetek milyet érdemes? Linkelnétek? Köszi!
2011. ápr. 15. 23:01
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi az akkor 10 hónapos lányomnak vettük és utána a fiam is ezt használta 5 hónapos korától. Igaz, hivatalosan 6 hótól lehet. Nekünk majdnem vízszintesig dönthető és a lábtartó is állítható, van naptető, de nyáron még ígyis kell a napernyő is. És nekem a karfa nélküli tetszett, szerintem az nem olyan fontos, úgyis van biztonsági öv. Ez anno 3 éve volt 14000 ft, ez olcsónak számított.
2011. ápr. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A napellenző nagyon jól jön nyáron, a karfa nem fontos annyira szerintem.

Ha nem alszik el babakocsiban a kicsi, akkor jó olyan is, aminek nem dönthető a háttámlája.


Ami nagyon fontos: mindenképp próbáld ki, told pár kört az üzletben, mert nekem az átlagos magasságommal is (168 centi) sikerült olyat vennem, aminek alacsonyan van a tolókarja és nem áll kézre. Rendeltük sajnos :(


Ezek nem rosszak szerintem:


[link]


[link]


[link]

2011. ápr. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Napellenző, karfa, dönthető háttámla, ne rúgj bele a kereszt vasba, bevásárló háló, ami szerintem fontos.

Nekem ez van, csak ajánlani tudom:

[link]

2011. ápr. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

[link]

Nekunk ilyenunk van. Szaladgalasra tokeletes. Konnyen iranyithato, konnyu es kicsi helyet foglal.

2011. ápr. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!