Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mire kell figyelnem babakocsi...

Mire kell figyelnem babakocsi vásárlásánál?

Figyelt kérdés
Mik a legfontosabbak,milyen legyen?3.emeleten lakunk,szóval cipelnem kell,lift nincs mivel 4emeletes.Sokat szeretnék vele majd sétálni,nyilván nem föld úton,hanem városba.Valószinű hogy tömegközlekedésen is fogunk gyakran menni,bár van kocsi,de nekem nincs jogsim,meg én szeretek sétálgatni...itt metró nincs,de mozgólépcső igen.Holnap megyünk nézni egy babakocsit,amit a leendő keresztapa vesz a gyereknek,ő szólt hogy holnap beviszi neki a kollégája a babakocsit,mert eladják,jó ha 3-szor volt benne a gyerek,120ezer ft-os babakocsi,de nemtudom milyen fajta.Én mondtam hogy megnézzük,de felőlem lehet 1milliós is ha nem felel meg nekem vagy nem tetszik...szóval ezért kérnék kis segítséget,ha leírnátok mit "nézzek"majd rajta,mert az apuka hozza,szóval nemfog érteni hozzá...nem mintha én értenék,de muszáj lesz 2férfi mellett...de ha nem is lesz ez jó,akkor is vásárlásnál majd mire figyeljek?Szóval nyilván könnyű legyen,2oldalról tolható,és várom a többit:)Köszönöm nektek ha írtok!(22h)
2010. ápr. 13. 19:35
1 2
 1/13 anonim válasza:
0%
Minimum V8-as motor, stabil felfüggesztés és strapabíró nyári gumik mutatós felnikkel.
2010. ápr. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
nem az álmodról kérdeztem,hanem babakocsiról.
2010. ápr. 13. 19:57
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem anno a védőnő mondta, h ne vegyek bolygókerekest, mert a magyar járdán úgy ráz, h felébredhet a baba. Nekem az is fontos, könnyű legyen és mindkét oldalon legyen rajta fék. Az is lényeges, h teljesen lehessen vízszintesbe dönteni, és a karja átfordítható legyen.

Ennyi. De én újonnan vettem 35 000 Ft-ért, ami tökéletesen megfelelt minden kritériumnak és még szép is. Sztem 120 000 ft-ot nem érdemes rááldozni, annyival nem jobb.

32 hetes km

2010. ápr. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
köszönöm.jajj nem 120-ba lenne,csak ők annyiért vették,kb a fele lenne,amit a keresztapa szeretne venni.
2010. ápr. 13. 20:05
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia, az enyem GRECO tipusu, nagyon szeretem. szerintem az a lenyeg, hogy konnyen tudj fordulni vele, 4 kereke legyen, ne 3. ne legyen tul szeles, legyen alul jo nagy rakodo tere. az enyem ujszulott kortol kb egy eves korig jo, 3 fokozatban tud ulni-fekudni a baba. konnyen ossze lehet csukni, es viszonylag konnyu cipelni is. bar, ahogy irod, a harmadikra allandoan fel-le vinni, gyerekkel, csomagokkal az nem lesz konnyu.
2010. ápr. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Bevallom én is bolygókerék ellenes vagyok. Az tényleg fontos, hogy vízszintesig dönthető legyen, vagy legyen hozzá külön mózeskosár (gonolom 120 ezreshez lesz). Elvileg alumíniumból vannak a könnyű babakocsik. A tömegközlekedés szerintem kissé nehézkes egy "normál" babakocsival, leginkább a mérete miatt. Nekem amúgy 2 babakocsim van. Egy nagy, robosztus (imádom!!!!), amit a lakás környezetében használok. Nálunk földutak is vannak. A típusát nem tudom, mert használtan örököltük a sógórnőméktől (szintén földutas helyről), és nincs is ráírva. A másikat szintén megörököltük, de arra rá van írva, hogy Perre Cardin. Borzasztóan le van amortizálva. Ezt a babakocsit az autóm csomagtartójában tartom, mert azt az anyukámnál lakótelepen szoktam használni. Ez egy kis méretű, esernyőre csukható. Azt is szeretem (bár bolygós a kereke), rázkódik, csattog, zörög, nyeklik, nyaklik, de a célnak megfelel.

Szerintem amíg picike a baba és tömegközlekedéssel kell menned valahová, akkor lehet, hogy célszerűbb hordozókendőben magadra kötnöd.

2010. ápr. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nemég valaki feltette az alábbi kérdést, ettől is okosabb lesz az ember:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-..

20:51 voltam

2010. ápr. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
köszönök minden tanácsot:)
2010. ápr. 13. 21:00
 9/13 anonim ***** válasza:
Hello! Na, én vok az ellenzék. Az enyém nem bolygókerekes, és már nagyon bánom. Nem lehet háttal fordítani velem a kocsit, mert akkor egyszerűen irányíthatatlan. A többiben egyetértek az előzőekkel.
2010. ápr. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Értem és köszönöm,még annyit kérdeznék,hogy honnan tudom hogy mlyen a bolygókerekes babakocsi?Van valami "ismerteteő jele"hogy megtudjam különböztetni a "sima"kerekes"-től?
2010. ápr. 13. 22:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!