Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babátokat mikor raktátok küln...

Babátokat mikor raktátok küln szobába? Már akivel együtt aludt, azok érdekelnek. Nekem holnap lesz 9hós, és tegnap raktuk át, nem késtünk el?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 14. 08:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Általában azt mondják, hogy jobb mindenre fél éves koráig rászoktatni, de szerintem minden baba más. Én 3 hónaposan raktam át a babám, mert nem tudott nyugodtan aludni. Egy szobában voltunk vele és egy ágyban is. Hasfájós volt, és mihelyt elmúlt, tettük bele a kiságyba. A mai napig hiányzik:(.

Ha tegnap nem volt semmi baj, akkor szerintem nem késtetek el. Egyébként meg kell neki pár hét, hogy megszokja. Semmiképp sem késtél el, mert előbb-utóbb megszokja:D

2011. ápr. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Elég rugalamas gyerek:)Ő is hasfájós volt,5hósan műtötték aztán talán ezért ezután elmaradt az átrakása,meg mindig volt egy jó kifogás(hideg szoba stb):)De remélem tényleg megszokja!!!!!!!!!4
2011. ápr. 14. 09:09
 3/7 anonim ***** válasza:
1.perctől külön volt,majd nem bírtuk anyagilag a fűtést és kiságyastól áthoztuk a mi szobánkba 3 hónapos volt akkor...1 hete vittük vissza a szobájába(9 és fél hónapos)és rémálom minden éjszaka,eddig sem volt semmi,nade most....
2011. ápr. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
6hetesen került külön szobába, kiságyba. Nincs semmi gond vele
2011. ápr. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3hetes volt es egyedul aludt a szobajaba
2011. ápr. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
11 hónapos volt,akkor költöztünk olyan lakásba,ahol 2 szoba volt.rossz alvó a kisfiam,de ez ellen nem ágált,elmondtam neki,hogy ez az ő szobája és itt fog aludni,de anya vagy apa rögtön jön,ha szól.hál istennek rögtön megszokta.
2011. ápr. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk az elejétől kezdve a saját ágyában,szobájában aludt. Mi feküdtünk be hozzá 2 matracra. 6hónapos volt mikor kiköltöztünk a saját helyünkre. Így semmi probléma nem volt,és szerintem még jobban is alszik azóta,kicsit zavarhatta a mi mozgolódásunk,szuszogásunk a kis szobában.
2011. ápr. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!