Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy éves fiam nagyon aluszékon...

Egy éves fiam nagyon aluszékony az utóbbi napokban. Régóta csak 2x aludt napközben, most 3x, és állandóan álmos. Miért?

Figyelt kérdés
Lehet vitaminhiány?
2011. ápr. 14. 09:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehet, és lehet vérszegény is, de lehet mozgáshiány is.

A következö orvos látogatásnál mond el az orvosnak, ha addig nem rosszabb a helyzet. ha vidám, játszik akkor nagy baj nem lehet.

2011. ápr. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi. Mozgáshiánya biztos nincs, meg se áll egész nap, még ha összeesik az álmosságtól, akkor is megy. Amíg nem jutunk el tanácsadásra, addig is próbálok neki adni valami vitamint.
2011. ápr. 14. 09:45
 3/6 anonim ***** válasza:
Ebben az időben én is állandóan aludnék. Sztem ne tömd feleslegesen vitaminokkal. Mennyit alszik egyébként egyhuzamban? Nekem 18 hónapos a fiam és ebben a vacak időben, alszik egyet de. és du. is (másfél-másfél óra)
2011. ápr. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Korábban átlag 2x másfél óra, most 3x 50-70 perc.
2011. ápr. 14. 10:37
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez összességében nem jelent több alvást, csak kettő helyett három részletben. Valszeg azért, mert rövidebb idő alatt ténylegesen nem fárad el annyira, csak alapból ilyen a hangulata. Én nem aggódnék, ha csak ennyi a változás. Ha emellett jókedélyű, jóétvágyú, akkor a napközbeni nyomottság el fog múlni, mihelyt kisüt a nap, és elmúlik a front.
2011. ápr. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi, remélem, hogy elmúlik. A gondom nem is az alvásmennyiséggel van, hanem azzal, hogy miután reggel is felébred, vagy bármelyik alvása után 1 órával borzasztó álmos és nyűgös. Lehet, hogy igazad van, és ez a gyönyörű időjárás okozza, mert ma már úgy tűnik, megint csak 2x alszik.
2011. ápr. 15. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!