Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi az a biztonsági felszerelés...

Mi az a biztonsági felszerelés ami feltétlen kell?

Figyelt kérdés
Kislányom most kezdett el mászni,az ajtórácson és a vakdugókon kívül mi az amit be kell majd szereznünk?
2011. ápr. 14. 10:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mi semmit sem szeretünk be, az a jobb ha megtanítod neki mit nem szabad, hidd el jobb megoldás mint minden eldugni tőle. De nyilván ami törékeny, éles dolog el kell rakni, meg az él- sarokvédő, ami hasznos, de mi semmi ilyesmit nem használunk. 14 hónapos a lányom.

[link]

2011. ápr. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
*szereztünk
2011. ápr. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Asztal sarkára védőgumi. Bár így is nagyot tud koppani.

Vegyszereket, minden ami bajt okoz minél magasabbra dugd el.

Szekrényajtókra zár, bár én simán összekötöttem egy szalaggal.

2011. ápr. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A veszélyes dolgokat tedd el, a lépcsőt zárd le, a többit tanítsd meg. Nekünk nincs vakdugónk. A vegyszereket elzárjuk.
2011. ápr. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én is így csináltam, ahogy előttem írták: ami törékeny vagy veszélyes volt, eltettem. Amit nem tudtunk elrakni, arra meg megtanítottuk, hogy ne bántsa.. Nem lehet végtelenségig körbebástyázni a gyereket, mert ha nem tanulja meg, hogy mit nem szabad, elég egy óvatlan pillanat, amikor megtörténik a baj.. Vakdugót nem vettem, inkább megtanítottam, hogy ne bántsa.
2011. ápr. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Igen elkerülni nem lehet, mert pl. a lányom 1 hónapja a falba majd később a padlóba ütötte a fejét, hiába voltunk mellette egy pillanat műve volt.

Az a legjobb, amit nem tudsz eltenni előle, megtanítod, hogy nem szabad, ne aggódj értik ők, megjegyzik, hogy nem szabad hozzányúlni..

2011. ápr. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekünk sincs vakdugónk. Inkább tanulja csak meg hogy nem szabad, minthogy simán megszokja hogy odamehet mert úgyse eshet baja, mert pl. vendégségben is simán oda fog menni, ahol nincs vakdugó.


Fiam 9 hónapos, mászik már rendesen, de ha rászólunk hogy "nem", akkor odébbmászik, tanítjuk rá hogy miket kell elkerülnie. Mert ha megszokja akkor máshol sem fog odamenni, mert tudja hogy nem szabad. Ez jobb megoldás mint amit pl. ismerősöm csinál, hogy a táskájában van 4-5 vakgudó és bárhova mennek, belerakatja a konnektorokba mondván hátha odamegy játszani a gyerek.....

2011. ápr. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Na az tényleg nem megoldás, hogy vendégségbe is viszi magával....sokszor fog odamenni, de majd le fog róla szokni.
2011. ápr. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mi vettünk vakdugót, szerintem kényelmesebb, mint egész nap a gyerek után rohangálni. Sarokvédőnk, ilyesmi nem volt, az állólámpát viszont kikötöttük a falhoz. Vegyszerek természetesen elzárva.

Ne ijedj meg, rengetegszer el fog vágódni, aminek óriási ordítások lesznek a következményei, de igazi kis túlélők, sír 2 percet, aztán mintha mi se történt volna, újra próbálkozik. :))

2011. ápr. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Én se akarok belőle nagy ügyet csinálni,csak eddig akármikor rászóltam,arrébb raktam egyáltalán nem érdekelte sőt még vigyorgott is rám mikor a rosszat csinálta,egyenlőre nem nagyon megy ez a tatingatás. Anyósom persze már mondta hogy az ő fiai nem pakoltak semmit,és nem törtek össze semmit,nem kellet semmit elrakniuk előlük,hát lányomnál szerintem nem így lesz sajnos...:(
2011. ápr. 14. 11:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!