Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak én érzem kevésnek ezt 18...

Csak én érzem kevésnek ezt 18 hónaposan?

Figyelt kérdés

Kislányom másfél évesen 10,10 kg (hossza 82 cm, az teljesen normális.)

A táblázat szerint is az átlag alatt van.

Alig eszik, ebédre van, hogy 4 féle étellel próbálkozok, és semmi nem kell.

(3120 g volt a születési súly, 1 évesen 8900 g volt.)

Nem fog felzárkózni már?


2011. ápr. 14. 11:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Az én fiam is 10 kiló másfél évesen, és 85 cm hosszú. 1 évesen ő is szűk 9 kiló volt, pedig 3600 grammal született. A doki azt mondta, ne törődjek vele, ilyen alkat és kész. Egyébként nem sovány egyáltalán, nem beteges, életvidám kisfiú. Szerintem ne idegeskedj ezen, és ne erőltesd a kaját.
2011. ápr. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, megnyugodtam, akkor nem ő az egyetlen:-)
2011. ápr. 14. 11:38
 3/7 anonim ***** válasza:

Én 6 évesen voltam 16 kiló, nem ettem jóformán semmit babakoromtól kezdve, de bezzeg egyfolytában szaladtam, minden érdekelt, csak az evés nem. Anyu mindig azt meséli, hogy kész ideg volt tőlem, félt, hogy valami baj van. De nem volt. Mellette makk egészséges voltam.

Vannak ilyen babák, és ha emellett ő is kiegyensúlyozott, aktív baba, akkor nem hinném, hogy gond lenne.

Amúgy az sem jó, ha sokfélével kínálod, mert akkor még válogathat is, és azt szokja meg. Nincs olyan azért amit szeret? Mert én anno a krumplit megettem, így egyfolytában azzal etettek, hogy legalább egyek valamit...

2011. ápr. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az én fiam 2950 grammal született, 1 évesen 8 kg volt, 18 hónapos oltáson 80 cm, 9280 gr. Pedig ő eszik egész nap, de le is mozogja, egy nyugodt perce sincs.

Ilyen alkat...

2011. ápr. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a kisfiam 3150 grammal született,1 évesen 8 kiló volt.most 16 és fél hónapos,9,2 kiló,77 cm.folyamatosan eszik,de állandóan mozgásban van,illetve gyors az anyagcseréje.
2011. ápr. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az én kislányom pont 18 hónapos, 80 cm és mot érte el a 10 kg-ot. Sokat eszik, sokat mozog. Én nem aggódom a súlya miatt, fog ő még eleget aggódni miatta, ha nagy lesz. :-)

De ha nem akar enni, én nem próbálkozom sokfélével, hanem kis szünet után, vagy adok neki valanit a kezébe, és akkor talán többet eszik.

2011. ápr. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mindenkinek ment a zöld:-)
2011. ápr. 14. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!