Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem lehet már kevés a 2-es...

Nem lehet már kevés a 2-es tápszer a 11 hónapos fiamnak? A dr. Nőnk szerint nem, szerintetek?

Figyelt kérdés
Reggel és este kap tápszert.
2011. ápr. 14. 16:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Az ő életkorához jobb lenne a 3-as tápszer, mert abban több a tápanyag, és az életkorához vannak igazítva az összetevők. Az táplálóbb is lenne neki, mint a 2-es.
2011. ápr. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szerintem is, de mindig azt válaszolja a dr.nő, hogy elég ez neki, mert már mindent eszik és hogy ez már "csak" a kiegészítés ill. a tejalapú táplálék miatt kell. Megbízom a dr.nőben,csak egy kicsit furi...
2011. ápr. 14. 16:36
 3/7 anonim ***** válasza:
Végülis ha átalussza 2-es tápszerrel az éjszakát, akkor nagy gond nincsen, és valóban már csak a tejalapú étkezés miatt kell a tápszer. Esetleg csak annyiban lenne jobb a 3-as, hogy valamennyivel több értékes anyagot kapna a szervezete a 3-asból. Egyébként meg ha úgy érzed, hogy a 3-asat akarod neki adni, vagy akár csak kipróbálni, akkor megteheted, nem kell a doki engedélye hozzá.
2011. ápr. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én lányom most szokott le (már majdnem 3 éves) a tápszerről. Négy hónapos kora óta rosszul hízott, mindig is vékony volt, a doktornő mégsem írt neki fel 3-asat, végig a 2-eset ette.
2011. ápr. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!Majd, akkor megpróbálom a hármast, aztán meglátjuk.
2011. ápr. 14. 16:56
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem is azt mondta a doki, hogy a Milupa Startot!! kaphatja 1 éves koráig!!! Na neee...

Én is jó dokinak tartom a miénket, de ez azért nekem furcsa volt.

7 hónapos volt a gyerek, mikor szóltam neki, hogy szeretnék váltani a 2-re, mert sztem nem lakik jól a gyerek. Rábólintott. A 3-ra pedig már magamtól váltottam.

Szerintem adj a kisfiadnak 3-ast!

2011. ápr. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, azt fogom tenni.
2011. ápr. 15. 08:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!