Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2-2,5 éves kisgyermeknek mit...

2-2,5 éves kisgyermeknek mit adtok reggelire, vacsorára?

Figyelt kérdés
De érdekelne még az ebéd és uzsonna is.
2011. ápr. 14. 21:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt kapják, amit a család többi tagja - ennyi idösen semmi értelme külön kaján tartani.
2011. ápr. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is azt eszik mindig,amit mi.
2011. ápr. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Tepertő,sajtkrém,bundáskenyér,melegszendvics,lekváros kenyér,virsli,rántotta,parizer.

Ezeket szereti,de mi is ezt esszük,igy nem kell külön venni.

Ezenkívül szereti még mindig a bébiételeket(üveges),és a tejpépeket,igy néha ezeket is beiktatom az étkezésébe.

2011. ápr. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

3. vagyok,tízóraira és uzsonnára,túró rudit,joghurtot pudingot eszik.Ebédre gulyásleves,spagetti,chilisbab(nem csípős),gombóc,valamilyen főzelék,rántott hal,túrós- vagy krumplistészta és még sorolhatnám.:)

Levesbe kenyeret szoktam neki áztatni(kivéve a húslevesbe),ugy szereti és laktatósabb is.

2011. ápr. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! A bébikaját én is néha adom még, de már kevésbé eszi meg, jobban szereti azt amit főzök. Tejpépet imádja, azt kap azért, persze nem minden nap. :) Holnap bundikenyér lesz reggelire, remélem meg fogja enni. :) Válogatós az én kisfiam nagyon, ezért kérdeztem, hogy ki mit ad Csemetéjének. :) Van amikor semmit nem akar enni! Na akkor tépem a hajam :D Uzsira nálunk is túró rudi, ha tehetné, azt enne egész nap, vagy joghurt, puding, gyümölcsök...
2011. ápr. 14. 22:31
 6/7 anonim ***** válasza:
3. vagyok megint.Nagyiéknál,lángos,fánk,palacsinta is sokat van,azokat is szereti,vagy kakaós kalács,kakaó itallal.
2011. ápr. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez nekem olyan szomorú, amit az utolsó Hozzászóló ír!

Lángos, fánk, palacsinta... nekem ezeket a kisgyermekem nem eheti, mert cukorbeteg. Én mindig gondban vagyok az evéssel, annyira kevés fajta ételféleséget ehet. dokink főzelékeket javasol (ebéd, vacsora), de azokat mostanában nem eszi meg.

Bocsi, csak kitört belőlem, annyira nehéz összeállítani neki a napi kajákat.

2011. ápr. 15. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!