Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a különbség a Tescos kék...

Mi a különbség a Tescos kék csomagolású, fehércsomagolású és a Baby Essentials pelenkák között?

Figyelt kérdés
Ugyanabban a méretben (midi) van, külső tapintásra egyformának tűnt. Tapasztalat a Tescos pelenkákról? Jóval olcsóbb mint a többi, érdemes kipróbálni?
2011. jún. 14. 16:39
 1/8 anonim ***** válasza:

jézusom meg ne vedd a fehér csomagolásut.

pont olyat vettem nagyon rossz.

a többi lehet jó, de a fehér..a tépőzár egy nagy szar

és rugalmas pántokat ír

a fenéket rugalmas...

meg ne vedd !!

2011. jún. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A baby essentials pelus jó, semmi problémám nem volt vele. De nem igazán tudom, hogy mit értesz a fehér és kékcsomagolásun? Mert van a tesco value pelus ami kék-fehér, de az nagyon gagyi, bár nem haszáltuk, de arról csak negatív tapasztalatokat hallottam. Meg még lila csomagolásut láttam, azok ilyen kisebb kiszerelések, annyi a különbség az essentiallal szemben, hogy 2 hártya van benne, még jobban megakadályozva a szivárgást. Az is nagyon jó. De az már nem is olcsó.
2011. jún. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
3 féle midi pelenka volt a Tescoban: a nagyrészt kék csomagolású(de lehet, hogy mások ezt hívják lilának), a nagyrészt fehér csomagolású(ez lehet a value?). Ugyanaz volt írva mindkettőre. Ki volt hasítva egy picit az oldaluk, és egyformának tűntek, de nem volt ráírva egyikre sem, hogy az pelusok oldala gumírozott-e. Meg volt a zöld csomagolású essentials, ami "mindent"tud(papír szerint).
2011. jún. 14. 17:02
 4/8 anonim ***** válasza:
Csak a zöld használható ,a többi egy nagy k@ka!!!!
2011. jún. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ne vásárolj a tescóban SEMMIT!!!!!!


[link]

2011. jún. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
utolsónak:szerinted az össszes többiben nem ez van?Csak nem derül ki....
2011. jún. 15. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A teljesen fehér csomagolásu, meg a kék-fehér mind a kettő ts value, azok rosszak, azt ne vegyél! A zöld (essential) az jó, meg van a teljesen lila csomag, asszem super fit a neve, az is jó. De az utóbbi már amúgy sem olcsó. Egyik sem gumírozott, de rugalmas a tépőzára. Szóval a zöldet nyugodtan vehetsz, de a value-t ki se próbáld.
2011. jún. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ezzel kapcsolatos többi kérdést is elolvastam, hát...inkább maradok az eddig használtnál, az bevált és csak pár forinttal drágább mint a használható Tescos!
2011. jún. 15. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!