Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az utazóágyat terveztem...

Az utazóágyat terveztem használni járókaként, megfelelő erre a célra? Meddig "bírja ki" a gyereket? Mennyire masszív? (Hauck)

Figyelt kérdés
2008. febr. 11. 14:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem,ha a helyed engedi akkor 1×1 méteres járókát vegyél,mert járókának kicsi az utazóágy. Legalábbis nálunk mindkettőnél kicsi volt. Abban nem tud rendesen megtanulni fordulni,mert valahol mindig elakad. Mikor meg már fel akar állni, nem biztos,hogy van rajta fogóka amibe tud kapaszkodni.

Nekünk van egy utazóágyunk,mondjuk régebbi darab,de nem is lenne elég stabil a gyerek mozgásához.

2008. febr. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az utazóággyal nemcsak hogy az a baj hogy kicsi, hanem az is hogy háló az oldala.

Próbáld csak ki egész nap egy sűrű szövésű szúnyoghálón át szemlélni a külvilágot!

Ráadásul nem tud benne megkapaszkodni sem. Egy klassz 1x1 méteres fajárókát javaslok. Nálunk egy stop tábla alakú fajáróka volt rendszeresítve és csak jót tudok mondani róla.

2008. febr. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Fajáróka!!!Az utazóágy alja nem stabil, dölöngélve tud majd felállni benne, pláne hogy egész nap abba legyen!


A védőnőnk azt mondta nekünk, hogy a fajáróka a legjobb, mert stabil és nem tud eldölni sem. Abban a gyerkőc tud fordulni, felülni és felállni is. Nekem 2 gyerkőcöm is van és bevállt nálunk a fajáróka.

Unókatesónál hálós járóka volt és a csemete előbb állni tanult meg és csak jóval később ülni. Felállt és visított, mert nem tudott vissza csücsenni.

Én egy gyereknevelősdi könyvben azt olvastam, hogy addig kell a babát rácsoságyban tartani nappalra, amíg nem tud megfordulni, onnantól kezdve jön el a járóka ideje egészen addig, amíg meg nem tanul mászni. Később nálunk akkor volt csak járóka, ha dolgom volt, pl takarítottam, de csak addig, amíg a fiam rá nem jött, hogy kell egy kis láblendítéssel kijönni belőle.

2008. febr. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!