Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak nekünk lesz babasarok?...

Csak nekünk lesz babasarok? Mindenkinek babaszoba van?

Figyelt kérdés

Elvagyok keseredve:(a kisfiam 28 hónapos lesz amikor jön a tesó ő külön szobában lesz és a kistesó meg a mi szobánkban kap egy sarkot nem szeretni megbontani a kisfiam alvásrendjét az újszülött miatt.És ahhoz meg még kicsi mind kettő hogy valamelyikőjük az emeleten aludjon meg ez nekem is kinlódás lenne felmászkálni két szopi közt.


De lényeg a lényeg hogy hogy alakítsam ki a baba sarkot kicsi a szobánk 4*4 m .Van tippetek vagy ha valaki esetleg hasonló helyzetben van és van fényképed a babasarokról kiváncsian várom.Köszönöm;)


2011. ápr. 15. 19:07
 1/4 anonim ***** válasza:

A barátnőm egyszerűen a franciaáyg mellé tette akiságyat, Így álmában is átnyúlhat. Fölé tett egy kis polcot, a babaápoló dolgoknak.

A falra pedig néhány 30*30 csm-es plexit, króm távtartóval, amire belülről a kicsikről készült nagyon szép fekete-fehér,fotókat rakta. Nme gyerekképek, hanem olyan művészi fotók, kinagyított kezecske, iylesmi.

Semmi okod az elkeseredésre. A kicsinek melletted ahelye.

2011. ápr. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia


egyenlore mi is babasarokkal rendelkezunk.

Alberletben lakuk szptemberig.

Nalunk ugy van megoldva, hogy az agyunk olyan kozel van tolva a falhoz, hogy kenyelmesen el tudjon menni a ferjem mellette.A masik oldalon nalam is csak ekkora hely van.

Van egy terelvalaszto polc es utanna jon a lanyunk resze.Kicsit, igy le is van valasztvaa 2 resz egymastol.Szeptembertol lesz sajat szobaja.1 eves de eddig mindig veluk aludt.

2011. ápr. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekünk így volt megoldva:

[link]


A kiságy végébén volt egy könyvespolc, meg egy komód keresztben, így kettéosztotta a szobát. Aztán kiköltöztünk, és az egész szoba az övé lett:) Kb. úgy tudod elképzelni, hogy ahol a habtapi van, ott egy franciaágy volt, de így látszik, hogy hogyan osztottam ketté a szobát (a szoba csak 12 nm)

[link]

2011. ápr. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nálunk is babasarok van, úgy oldottuk meg, hogy a mi ágyunkkal párhuzamosan, a fal mellé tettünk egy komódot (babó cuccai), és a a kiságyat. A kiságy és a mi ágyunk között hagytunk egy kis közlekedőt. A kiságy fölé én készítettem képeket a falra (színes, vidám figurák).
2011. ápr. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!