Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan alszik el napközben...

Hogyan alszik el napközben pár hónapos kisbabátok?

Figyelt kérdés
Tartok tőle, hogy valamit rosszul csinálok, mert amióta napközben rendszeresen altatom, mindez megzavarta az éjjeli alvását. Nappal egy óra után felébred, kiveszem (3X egy nap), és ezt csinálja este is. Alszik egy órát, aztán szeretné, ha kivennénk a kiságyból.
2011. ápr. 16. 09:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is csinálta nappal. Betkertem egy takaróba, úgy ringattam el, és azzal tettem le aludni. Így nem szokott felkelni, vagy ha igen, legtöbbször visszaalszik. 1 hónapos baba anyukája
2011. ápr. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam 2 hónapos. Nappal az evések után alszik el a karomban, majd leteszem a nappaliban levő kiságyba, aztán ott változó mennyit alszik, van hogy fél órát, van hogy hármat.

Az esti etetés után ha elalszik, megy a hálónkba a kiságyába. Most már legtöbbször átalussza az éjszakát, de néha még egyszer fel kel enni.

Nappal ha nem alszik, sokat van kézben, éjjel mégsem kéri ezt. Csak szépen alszik :)

2011. ápr. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!