Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit alszik, játszik a 8...

Mennyit alszik, játszik a 8 hetes kisbabátok napközben?

Figyelt kérdés
2010. jan. 27. 09:47
 1/7 anonim ***** válasza:
45%
Semmit az égvilágon nem játszott, és a szoptatáson és fürdetésen kívül gyakorlatilag egész nap aludt. Szerintem ekkora baba még nem is tud játszani.
2010. jan. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%
Én is úgy emlékszem, hogy a lányom olyankor még csak evett-aludt. Nagyon keveset volt ébren még abban az időben. Max kicsit a hintában.
2010. jan. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hú de jó az előttem válaszolóknak.Nekem nagyon sokat volt ébren, akkor általában kézben volt, vagy evett, vagy kicsit elvolt egymaga.Alig aludt napközben, vagy csak keveset:-(((

Játszani még nem igen játszik ilyenkor.Majd egy hónap múlva kb.

2010. jan. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi most vagyunk 8 hetesek!Sajnos hasfájósak,nagyon keveset alszik a babóm,van hogy egy huzamba 4 órát is fent van!Mondjuk este 2óránként felkel szopizni!Még az a jó hogy éjszaka azért pihen!A levegőn szokott napközben 3 órát aludni!
2010. jan. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Fiam most ugyan 10 hetes, de két hete is sokat volt ébren. Már akkor a kezébe adtam a csörgőt. Énekeltünk, zörögtünk, a kiságyban forgót bámultuk és közben járt keze-lába. Én ezeket az időszakokat játszásnak tituláltam. Kb 2-3 óra is volt egy nap. Minden kaja után kb 1-2 órát aludt. Babám tápszeres, így kb 4 óránként evett..
2010. jan. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem is 10 hetes a fiacska, és már ő is "játszik" napközben, de sajna még nem egyedül :o)

Van, hogy egész napközben csak azt az egy órát alussza, amikor levegőzünk, sétálunk. Ált. 3 óránként etetem, ha nem alussza át. Két hete is ez volt már. 2 napja kezdte el, hogy ilyentájt a hordozójába hintáztatom egy kicsit (a dereka már leszakad) aztán a lábammal ringatom a hordozót, és bealszik 1-1,5 órára.


Nálunk a játszásba beletartozik a szopi után minden, az alvásig: büfiztetés, pelusozás közbeni ébrenlét, játszónyőgezés, hasonlevés és fejemelgetés próbálgatása, kézben táncikálás, éneklés Halász Juditra... ha ezek után nyűglődik, akkor altatom. Néha sikerrel, néha nem.

Reggel annyit van el egyedül a jászószőnyegen, hogy én felöltözzek, és reggelizzek. Kb. 10 perc.

2010. jan. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, nekem is nagyon keveset alszik a kisfiam, azért is tettem fel a kérdést. Ma is a reggeli után másfél órát játszott szinte egyedül, én csak beszéltem hozzá. Nálunk is zenehallgatás, körforgó nézegetése, gügyögés, gagyarászás, mozgolódás a játék. Ezután aludt kicsivel több, mint fél órát. Délelőtt ennyit alszik, délután pedig amíg sétálunk, időtől függően 1-2 órát. A babakocsiban is van amikor ébren van és nézelődik, de ez a kevesebb idő. Szóval elég keveset alszik. Próbálom 3 óránként etetni, de van, amikor hamarabb megéhezik.
2010. jan. 27. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!