Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Napközben miben van kisbabátok...

Napközben miben van kisbabátok, ha a kiságya a hálóban van, és az messze esik a nappalitól, konyhától?

Figyelt kérdés
2011. jún. 17. 06:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Mármint amikor nem alszik? Mert aludni a saját szobájában és ágyában szokott. De ha nem alszik, akkor a nappaliban van. Vagy a szőnyegen, vagy hintában, amíg egészen pici volt, addig kinyitottuk a kanapét, és oda tettük le.
2011. jún. 17. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És amikor főzöl?
2011. jún. 17. 07:02
 3/7 A kérdező kommentje:
Amúgy újszülöttre gondolok, ezt elfelejtettem leírni.
2011. jún. 17. 07:03
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem egy légterű a nappali a konyhával, egy pult választja csak el. Volt a nappaliban is egy kiságy, amiben nappal elvolt, ha aludt, akkor is. Sokáig használtuk.
2011. jún. 17. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Amikor újszülött volt, akkor főztem, ha aludt. Most 4 hónapos, most leteszem, és úgy főzök, vagy most is akkor, amikor alszik. Csak sajnos mostanában nem nagyon alszik nap közben. :(
2011. jún. 17. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Még nem tudott forgolódni, kúszni, addig a hálószobában volt a nagy ágyunkon, most már leteszem a földre a sok játékkal együtt. De ha nagyon elege van belőle (sajnos sűrűn van ilyen), akkor beteszem a babahordozóba és kiviszem a konyhába. Általában ezt is megunja hamar. Utána viszem a nappaliba a szőnyegre. Egyébként észrevettem, hogy sokkal jobban elvan, ha nem lát,

úgyhogy csak megkukucskálom éppen mit csinál.

2011. jún. 17. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nálunk nappal vagy a kiságyában (elég messze van, de ha sír, vagy szól a légzésfigyelő, akkor hallom), vagy a nappali kanapéján. Oda van terítve egy lepedő, arra fektetem, és köré rakom a szopipárnát, hogy le ne guruljon.

Mert már forgolódik, pedig 3 hetes.

2011. jún. 17. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!