Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miert van az, hogy 8 honapos...

Miert van az, hogy 8 honapos babam ( csinalta mar elozoleg is ) fulladasig kepes sirni?

Figyelt kérdés
Ugy kezdi, mint egy sima sirast, aztan atvalt ... ugy sir , hogy csak kifele fujja a levegot, befele semmi... de mar eljutott a kekulesig, meg a felajult allapotig... mit tegyek? hova vigyem kivizsgalasra? Koszi a valaszokat.
2011. ápr. 16. 19:08
 1/3 anonim ***** válasza:

nem kell kivizsgálni. ez a hiszti.

fújj az arcába. tulajdonképp hiperventillációba "kergeti" magát.

2011. ápr. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fújj rá az arcára, én ezt szoktam csinálni ilyenkor és a meglepődéstől majd vesz levegőt. Ha esetleg ez nem segít, fröcskölj egy kis hideg vizet az arcára. Ennek a brutálisabb módja az, ha le is öntöd. Ez nem vicc, tényleg ezt kell csinálni ilyenkor, szakembertől tudom. Szerintem csak ezek után gondolkozz kivizsgáláson!
2011. ápr. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor megmosom hideg vízzel, az segít. Kezemet hideg víz alá teszem és átsimogatom a baba arcát vele, ez kíméletes és mégis használ.
2011. ápr. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!