Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért van az hogy, a tesi...

Miért van az hogy, a tesi tanárok fulladásig dolgoztatnak?

Figyelt kérdés

Ha nem is megy akkor is jó tudom, hogy ez a feladatuk meg minden de aki nem olyan testalkatra meg amúgy se egy sport ember azt miért kell szívatni?

Meg hogy az akart erő kérdése ez nem így van!


2011. jún. 22. 12:31
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
82%

azért drágám ,mert a testi fejlődés is számít, nem csak a szellemi


de azért az kemény dolog, hogy nem bírod ki azt a heti 3*45 percet amit ott csináltatnak veled, más ember heti 4-5-ször jár 1,5 órás edzésekre még külön


akinek meg nem olyan a testalkata, az a jó ha valaki úgy néz ki, mint egy teli szart zsák?

2011. jún. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
90%

De a legtöbb akaraterő kérdése... jó oké pl nem mindenki tud felmászni a kötél legtetejére mert gyenge hozzá. De 10 perc futásba senki nem halt még meg.

Amúgy miért másik órán nem ez megy? Nem azt szivatják a tanárok aki a leghülyébb az adott tantárgyhoz?

2011. jún. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
89%
Gyere le egyszer a terembe, szerintem haza már nem mennél egy darabban...
2011. jún. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 flora08 válasza:
72%
Erre én is próbálok rájönni általános iskola óta:S Most fősulin van kötelező tesim, borzasztó. Nem érdekli őket, hogy már nem egy ember elájult, rosszul lett, ráadásul a tanár is egy bunkó, ordít egész órán. Biztos valami hatalommánia:D
2011. jún. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
én egyetemre is bevezetném diploma mellé nem nyelvvizsga kéne, guggolj 100-ba 8-at bizottság előtt
2011. jún. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
dsboxingnál a pont :D
2011. jún. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
64%

mark86


Mert a 60-as évek óta ez a divat. Nem tudnak semmit a mozgásról,sportról,hülyék mint a p.csa. Dóóógozzzáá,Csinááájjad, törd össze magad a szekrényen,ess le a kötélről,bordásfalról,dögölj meg,csinálj mindent úgy mint egy 50 kilós osztálytársad,szégyen a tesi "oktatás"!!!

Én amit nem akartam,nem csináltam,de halálra büntetett a köcsög mert egykezes súlyzókkal kellett edzenem. Ezúton is köszi-puszi a b.zinak,mert kicsit jobban nézek ki mint ő valaha,vagy bármelyik volt osztálytársam...

2011. jún. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
Az első válaszolónak üzenem hogy nem gyenge tausakat vagyok csak a attól még lehetne meg értő a tanár példa pihenő idő nincs nem utálom a tesit csak aki tanítja azt!
2011. jún. 22. 12:57
 9/34 anonim ***** válasza:
az ilyenek mint te szoktak sírni hogy a csajoknak miért a kockahas/pasiknak a vékony lányok tetszenek, és ez milyen igazségtalan
2011. jún. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
Nem rossz a tesi oktatás. Szerintem még gyenge is. Legalábbis nálunk. Teljes mértékben tanár függő.
2011. jún. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!