Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki mikor (a baba hány hós...

Ki mikor (a baba hány hós korában) és miért vett hordozókendőt vagy más hordozóeszközt és milyent?

Figyelt kérdés
moat 5 hós
2009. márc. 3. 16:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
születés előtt egy baby bjorn kengurut. bevállt. most 6 hónapos.
2009. márc. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én kaptam egy Cam puha kengurut, de nem nagyon használtam. Mikor 3 hós volt, még kicsi volt benne, majd kiesett belőle. Egyszer, mikor a temetőbe mentünk , tettem bele. Később meg nagyon nehéz volt (el van törve a gerincem, nagyon fáj a hátam), de a buzsmegállóig alig tudtam elvinni.

Nekem nem nagyon hiányzott az életemből..

2009. márc. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2-3 hós volt,amikor hordozókendőt vettem,h magamra kössem,ha sír.Kb.2x volt benne,se ő,se én nem szerettem.Elcsomagoltam,és azóta sem vettem elő.Nekünk pénzkidobás volt.
2009. márc. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mei-tai-t vettem, még születése előtt. Nekünk nagyon bevált, imádom! 6,5 kg a lányom, de nem érzem a súlyát benne! Ő is szereti, nézelődik, alszik benne.
2009. márc. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
4 hónapos múlt a lányom. 3 hónapos korától használunk kengurut, ha gyorsan el kell szaladnom olyan helyre, ahová nem fér be a babakocsi. Leszakad a derekam, a babám 7 kiló. Most varrattam mei-tai-t, alig érzem benne a baba súlyát, nekünk nagyon bevált, a manóm is szereti.
2009. márc. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

A második válaszolónak: azt olvastam, hogy a hordozóeszközökkel könnyebb tartani a babát, mint kézben, ezért praktikusabb. Sajnálom, hogy akkor valószínűleg alig tudtad a kezedben tartani!

Van valaki, aki főként csak otthoni használatra vette? Mert nálam ez lenne az ok. Most 5 hós.

2009. márc. 3. 16:41
 7/8 anonim ***** válasza:

szia

mei-tai készítettem magamnak egész pici korában, otthoni használatra is ;) sokat volt benne, nagyon szerettük, tudtam porszívózni stb. közben ő jókat aludt, aztán ahogy nőtt a kiváncsisága a külvilág felé elmaradt a kendő, szóval nekünk nagyon bevált, én ajánlom

2009. márc. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én kengurut vettem, amikor a fiam 3 hónapos volt, mert tél volt és szutyok, babakocsival igen nehéz volt közlekedni, főleg a buszra feltenni, mindig össze latyakozódott a nadrágom ahogy emeltem, így meg nem volt semmi gondom a buszozással, illetve a boltban tudtam bevásárló kocsit tolni és nem kellett kosarat vinnem.
2009. márc. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!