Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom 3hónapos anyatejes...

Kislányom 3hónapos anyatejes de nem akarja elfogadni se a vizet se a teát? Adhatok-e neki gyümölcs levet mármint ilyen kecskemétit vagy hasonlót mert ezekre az van írva hogy 4hóstól

Figyelt kérdés
2010. jún. 11. 22:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia! Adhatsz de elvileg nem gond ha nem iszik főleg ha anyatejes. Képzeld a tesómék babája 7hós és egyetlen kortyot nem hajlandó inni:( pedig nem anyatejes már eszik bébi ételeket meg minden és nem akar inni!!!
2010. jún. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha nem fogad el semmit adj neki cicit szomjoltónak!!Tökéletes!!De a kérdésedre válaszolva adhatsz neki kecskemétit!

Én is többször mellre teszem a kisfiam ebben a melegben, mert ő sem hajlandó mást inni!

2010. jún. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Azért van az rá írva, mert elvileg csak 4 hós kortól kezdjük a hozzátáplálást. De ha tényleg nem akar elfogadni semmit,akkor vagy nem szomjas, elég neki a tejed, vagy tényleg válogatós (és nem biztos, hogy a gyümölcslevet el fogja fogadni). Próbáld meg, hígítsd neki vízzel fel. Azért ilyen melegben tényleg jó lenne, ha inna vizet, vagy valamit.
2010. jún. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
44%
Nincs is rá szüksége és nem is tudja a szervezete feldolgozni teljesen 6 hónapos koráig! Szomjoltónak az anyatej tökéltes, a babádnak semmi másra nincsen szüksége 6 hóig! Ne adj neki semmi ilyesmit! Nem értékesebb mint az anyatej!
2010. jún. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%

Tedd cicire gyakrabban. A szopi elején jövő előtej szomjoltó. Én nem adnék neki gyümilevet (soha nem adtam, most 9 hós), mert cukrozva vannak. Pláne nem 3 hós babának.

Tudják a babák mi a jó nekik hidd el. Nem véletlenül nem kér más folyadékot.

2010. jún. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ha anyatejes, akkor nem kell neki semmilyen más folyadék! Az én kisfiam 6 hós koráig semmi mást nem kapott a cicin kívül és tavaly augusztusban töltötte be a 6. hónapját. Többször kínáltam cicivel,és én ittam sok sok vizet.
2010. jún. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Másfél 2 óránként van cicim mert nagyon meleg van az normális és tényleg nem kell neki más?Köszi a válaszokat
2010. jún. 11. 22:38
 8/10 anonim ***** válasza:
49%
Azért nem fogadja el,mert nem kell neki.Én 6hónapos koráig tényleg csak szoptattam.Tavaly is voltak ilyen melegek,sűrűbben szoptattam.
2010. jún. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ne aggódj, nem kell neki más, elég az anyatej bőven.
2010. jún. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A másfél ill. két óra helyett szoptasd óránként! Te sem kétóránként iszol gondolom!?

Hidd el, ezzel teszed a legjobbat neki!!!

Szép nyarat!

:-)

2010. jún. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!