Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van még rajtam kívül más...

Van még rajtam kívül más anyuka akinek szintén csak szülés után "esett le", hogy most már akkor, az egész életetükbe felelősek lesznek valakiért?

Figyelt kérdés

nagyon készültem az anyaságra,tudtam mivel fog járni,és hogy mennyire fogom szeretni,-de abba csak utólag gondoltam bele,hogy mostmár teljesen mindegy hogy 1 éves vagy 31,mert mindig ugyanúgy fogok aggódni érte.

néha ez nagyon ijesztő érzés.


2011. ápr. 17. 11:04
 1/3 anonim ***** válasza:
83%
Szia, ezzel szerintem a legtöbb anyuka így van, hogy akkor kezdi el igazán érezni a felelősséget, amikor már a kezében tartja a kisbabáját. Nekem is gyakran van gyomorgörcsöm, ami nem jó, meg kell tanulnom lejjebb adni az aggódásból, és még csak 7 hónapos a kislányom, mi lesz később, amikor nekiindul a nagyvilágnak, mégtöbb veszély fog rá leselkedni. Csodálatos érzés anyukának lenni, semmivel sem lehet összehasonlítani, viszont az örök felelősség és aggódás végig fogja kísérni az életemet.
2011. ápr. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ezzel én is így vagyok, bár nekem igazán csak akkor esett le, amikor hazahoztuk a kórházból. Igen, nagyon ilyesztő érzés. Most 8 hónapos és nem egyszerű megbarátkozni a gondolattal, persze a legjobb dolog anyukának lenni, csak ez az álandó aggódás... :(
2011. ápr. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
'a döntés meghozatala,hogy anyává válj semmihez nem mérhető:örök idöre vállalod,hogy a szíved szüntelenül a testeden kivül örködjön valaki fölött'/E.S/
2011. ápr. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!