Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek ki pattoghatott a...

Zsana0 kérdése:

Szerintetek ki pattoghatott a kisfiam bőre a milupa milumil Ha start optima tápszertől? 1 hónaposak vagyunk.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 17. 11:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, de ez nem azért mert tápszer.

Ebben a korban jelenik meg a tejkiütés. Ez normál egészen a mellkasig, akár az egész feje, mellkasa kiütéses lehet.

Azt hiszem a tejben található fehérje okozza, szinte minden gyereknél. Ez nem alergia, pár hét és elmúlik, csak kenegesd mert kiszáradhat eléggé.


Minden tápszer tartalmaz tejcukrot ahogy az anyatej is. a Start tápszerek olyanok mint az anyatej, olyan összetételü.

2011. ápr. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen tudom hogy tejkiütés,de már száműztem minden tejes dolgot az étrendemből,de nem javul.
2011. ápr. 17. 12:05
 3/3 anonim ***** válasza:

De most mondod hogy adsz neki tápszert. akkor attól van, abban is van laktóz. az pedig tej.

hiába számüzöd te a tejes dolgokat attól a tápszer és a te tejed is tej marad.

amúgy akkor szokták javasolni a szoptatós anyukáknál a tej terméke nem evését ha több hónapos kora után is tejkiütéses.

lehet kapni sojés tápszert, meg laktóz mentes tápszert, de szerintem teljesen felesleges. ez szinte minden gyereken kijön.

elsö

2011. ápr. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!