Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam lassan 3 hónapos, és...

Kisfiam lassan 3 hónapos, és még mindig sokat tüsszög. Miért? Megfázva nincs, nem beteg.

Figyelt kérdés
2009. márc. 3. 18:45
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Nem lehet, hogy allergiás vmire? Por, állatszőr, növény?
2009. márc. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én babám is tusszogott, náthás is volt pár honaposan (vízszeru folyás volt), de az orvosunk (aki egyben gyermekallergologus is, tehát megbízok benne) azt mondta, ilyen van, tisztulnak még a légutak. Persze, semmi más baja nem volt - sem láz, sem a torka, így valoszinuleg igaza volt.
2009. márc. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Növény,állat nincs a szobában,por is kevés,tehát nem hinném,hogy allergia.Igen én is arra gondoltam,hogy még tisztulnak a légutak nála,és ezért.Köszönöm a gyors válaszokat!
2009. márc. 3. 19:13
 4/6 anonim ***** válasza:

Lányom lassan 9 hós, de még mindig sokat tüsszög. Nem hiszem, hogy ez baj lenne, beteg sosem volt, még hőemelkedése sem volt soha. Vidám, kiegyensúlyozott lányka:-)

Szeritnem ha nincs semmi más baj, ez nem gond:-)

2009. márc. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
enyém is sokat tusszog pedig nem beteg..
2009. márc. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A kisbabak nem veletlenul tusszognek sokat. Mivel ok meg nem tudnak orrot fujni, ezzel tisztitjak ki a nozijukat.
2009. márc. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!