Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akkor most szabad sok ásványvi...

Akkor most szabad sok ásványvizet inni vagy sem?

Figyelt kérdés
Kisfiam egyéves státuszvizsgálatán egyebek mellett elmondta a védőnő, hogy miket ehet, ihat, stb... a gyerek. A vízről annyit mondott, hogy nem feltétlenül kell már babavízzel itatni, de csapvizet még forralva se adjak neki, mert nagyon arzénes (ezt én is tudtam), inkább sima buborékmentes ásványvízzel itassam. Ám valahol azt olvastam, hogy a csak kimondottan ásványvíz-fogyasztás akár káros is lehet a szervezetre. Akkor most mivel itassam a picit? Bár mondjuk ők még nem isznak annyit, így esetleg egyszer-egyszer forralt vizet is adhatok neki?
2011. ápr. 17. 23:09
 1/4 anonim ***** válasza:

ásványvízzel.

nem káros, az badarság.

2011. ápr. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
váltogasd a vizeket. Az okozhat gondot,ha sokáig ugyanazt fogyasztja valaki,mert bizonyos ásv. anyagokból felgyülemlik a szervezetében,míg másból esetleges hiány lép fel. Ha megnézed,minden víznek más az összetétele.
2011. ápr. 18. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítségeteket. Legyen szép napotok!
2011. ápr. 18. 07:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, én is így tudom, ahogy az utolsó, bizonyos időközönként váltogatni kell.
2011. ápr. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!