Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vett valaki esetleg a most...

Vett valaki esetleg a most akciós fehér Pampers Premium Care pelusbol? A nagy dobozosbol? Vélemény?

Figyelt kérdés
Mert egy ismerősöm ugy járt, hogy amugy zöld Pampers-t használnak és vett amikor az is dobozban volt akciós és rosszabb volt a minősége, kifolyt a pisi, stb.?!Ezért kérdezem?!
2011. ápr. 18. 10:13
 1/8 anonim válasza:
Mi vettünk, mert 4-es méretet használunk. Ugyanaz mint amit zacskóban árulnak. Mi a születésétől Pampers Premium Care-t használunk.
2011. ápr. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi!És egyáltalán megéri?Mármint igy olcsobban kijön az ember?Mi 3-as pelust használunk!
2011. ápr. 18. 12:03
 3/8 anonim ***** válasza:
A dobozba két zacskó pelenka van összecsomagolva. Ha eddig is ezt használtad, és elégedett voltál vele, vedd meg nyugodtan.
2011. ápr. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 csill79 ***** válasza:
Én is a zöld pampers pelust használom,a fehér nem vált be nekem.
2011. ápr. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én is fehéret használok születésétől kezdve!Szeretem is!Csak az érdekelne hogy minőségre olyan e és hogy árban megéri e?Olcsobban jön e igy ki az ember?
2011. ápr. 18. 13:07
 6/8 anonim ***** válasza:
Kb. ezer forinttal olcsóbb így, mint ha külön veszed meg a kettőt. Legalábbis a dm-ben.
2011. ápr. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hány darabos is ez a dobozos?
2011. ápr. 19. 20:13
 8/8 anonim ***** válasza:
Attól, függ, hogy milyen méretben veszed. Még egyszer mondom, két csomag pelenka van a dobozban, tehát amennyi egy csomagban van a méretetekből, azt szorozd be kettővel.
2011. ápr. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!